reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
cucciola kuchenke do gotowanie pewnie tez ma?

zyta ja to nie wiem co Ci poradzic :-( nie mialam za duzo do czynienia z lekarzami, tak z doswiadczen rodzinnych to wiem, ze jak ktos chcial sie wyleczyc, to musial isc prywatnie i to do sprawdzonego lekarza oczywiscie, wtedy nie ma problemow, oczywiscie w Polsce, nie wiem jak tutaj

zdrowka dla malej, oby przeszlo po syropku!
 
Ostatnia edycja:
zyta pomysł z otwarciem nowego tematu o szpitalach, warunkach dla rodzących i po porodzie i tuż przed - to bardzo dobry pomysł. Taka skarbnica wiedzy i doświadczeń Forumowiczek :) co zresztą dotyczy się każdeog innego tematu, jeśli rozwinei się lub jest często poruszany.

A Parówki to jak zakladam muszą wywoływać wojnę na forum dla matek - dla jednych najlepsza kolacja dla maluszka, dla innych ścierwo i śmietnik :-)
 
cucciola wiesz co jak my jechalismy do Wloch to Antos mial obiecany taki samochod co sie wsiada i jezdzi, poszlismy do sklepu, Antek sie przymierzyl i wystarszyl sie, ze tak szybko rusza, powiedzial, ze nie chce, i wybral sobie kuchenke taka chicco, mi tak srednio sie ten pomysl podobal, bo tyle kasy na jakas kuchenke, ktora myslalam, ze dwa razy uzyje i bedzie stala... a to sie okazal jeden z najlepszych zakupow, bardzo czesto sie chlopcy nia bawia, chociaz od jakiegos czasu to Miko wiecej, serwuje nam cale obiady, kawe itp ;-) a zaczal sie bawic jak tylko umial ustac na nogach
 
reklama
kosmitka,moja mala tez ma ta kuchenke i zaczela sie nia bawic jak zaczela stac wlasnie,nasladowala mnie i powoli zaczela "gotowac"....bardzo sie lubi nia bawic...teraz ma taka hello kitty taka duza z piekarnikiem...ale ogolnie te kuchnie sa b.fajne...
ja mam dwoch pediatrow jednego asl jednego prywatnego na wszelki wypadek...jeden mowi parowka tak drugi absolutnie...moja na szczescie nie lubi i po problemie:-)
zyta mam nadzieje,ze malej przejdzie ten kaszel szybko...
u mnie wieje wiatr taki,ze glowy urywa...
 
Ostatnia edycja:
Do góry