reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

dziekuje dziewczyny za mile slowa,Kannah no niestety ten wontek jest malo aktywny jakos rzadna z nas nie ma werwy do pisania
 
reklama
Cześć dziewczyny coś pusto i spokojnie na tym wątku. Ja też dawno nie zaglądałam. Jakoś tak brakuje czasu. Moja córcia skończyła już 3 m-ce i jest grzeczniutka. Noce przesypia nie płacze chyba, że jest bardzo głodna, ale ogólnie to bardzo pogodny z niej dzieciaczek. Mam pytanie do mam które mają już za sobą pierwsze słoiczki itp. Czy we Włoszech znajdę socze jabłkowy dla najmłodszych? Pozdrawiam wszystkie mamy
 
no my dzisiaj zaczelismy svezzamento ale narazie tylko jablko...miny przy tym byly przesmieszne. Caly filmik nagralam. Nirile tego zjadl, bo jeszcze nie roumie ze to sie je chyba. Plan jest nastepujacy 5dni bedzie jablko a pozniej zaczeniemy tez gruche. Podobno bardziej slodka wiec lepiej wchodzi heeh
 
Cześć dziewczyny coś pusto i spokojnie na tym wątku. Ja też dawno nie zaglądałam. Jakoś tak brakuje czasu. Moja córcia skończyła już 3 m-ce i jest grzeczniutka. Noce przesypia nie płacze chyba, że jest bardzo głodna, ale ogólnie to bardzo pogodny z niej dzieciaczek. Mam pytanie do mam które mają już za sobą pierwsze słoiczki itp. Czy we Włoszech znajdę socze jabłkowy dla najmłodszych? Pozdrawiam wszystkie mamy


Nettari Plasmon sono preparati con la frutta coltivata secondo le regole Oasi® Plasmon: la frutta viene colta al giusto grado di maturazione e viene trasformata in nettari.

Le pratiche bottigliette apri e chiudi vi permetteranno, inoltre, di avere sempre a disposizione della buona frutta pronta da bere, perché si trasformano facilmente in comodi minibiberon, grazie alla possibilità di applicare ghiere e tettarelle delle migliori marche. Scopri tutte le varietà di gusti disponibili. Puoi iniziare con:
indicate dal 4° mese.

Puoi passare poi ad introdurre gradualmente dal 6° mese, le varietà al gusto di:
jesli macie jakies pytania co do karmienia malenstw we wloszech to sluze pomoca przetestowalam prawie wszystko... :)) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie bardzo serdecznie! Jestem we Włoszech 7 lat, mój mąż jest Włochem. Mamy synka Alberta Krystiana który ma dopiero miesiąc. Mieszkam niedaleko Salerno, chciałabym nawiązać kontakt i bliższe znajomości z osobami mieszkającymi niedaleko mnie i nie tylko.......oraz wymieniać się informacjami na temat żywienia, pielęgnacji i rozwoju maluszków. Pozdrawiam ciepło:-)

Witaj evelik5, ja mieszkam w okolicach Caserty, dzieci jeszcze niestety nie mam, ale zawsze mozemy sobie poplotkowac ;)
 
Witaj Aneto! My już zaczęliśmy svezzamento od tygodnia jest kleik ryżowy, jabłuszko i mleko za 3 dni wprowadzam mięsko białe ze słoiczków i gruszkę. Muszę Ci powiedzieć nie zapeszając, że Albert nie wybrzydza, smakuje mu to. Na dobry początek dostaliśmy od pediatry łyżeczkę silikonową i śliniaczek:) A co u Ciebie? Jak córcia? U nas pogoda w kratkę, także spacerki ograniczone. Pozdrawiam cieplutko...

Witam Cię serdecznie Caterii miło mi będzie Ciebie poznać, dziś mój synek ma już 5,5 m-ca jak ten czas leci:) Gdzie dokładnie mieszkasz? Ja w Capaccio. Oczywiście pisz o czym tylko masz ochotę. Pozdrawiam...
 
Hej!zaglada tu ktos jeszcze?wielka cisza tutaj panuje:eek:.Mamuski jak przygotowania do swiat,mnie troche to denerwuje jak dla mnie to za wczesnie te dekoracje itp.do sklepu sie wchodzi a tam klimat swiateczny:-):-):-),ale coz moze to i dobrze,ze tak jest w koncu jest to przedluzenie nastroju swiatecznego:tak::tak::happy2:.Ach my musimy choinke kupic,duza takie mamy zamowienie od naszej corki:tak:.Pozdrawiam i czekam na jakas konwersacje:tak:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry