reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Natis - trzymaj się kochana . Przynajmniej nie widzisz bałaganu w swojej kuchni :rofl2: - pewnie jak Ciebie nie ma to sobie pozwalają na niesprzątanie :rofl2:. Żarty żartami ale trzeba w tym całym bagienku szukać dobrych stron :tak:.

Mnie dziś wszystko wkurza , jakaś taka rozdrażniona chodzę i buczę :wściekła/y:. Mąż mnie już omija szerokim łukiem a dzieci schowały się w pokojach :baffled:. Kurde rodzic już chcę !!!
 
reklama
wiosna idzie dziewczyny :-) normalnie co wyjrzę za okno to twarz mi się cieszy [jak patrzę do góry, a nie na suche badyle ;-) ]
podobno [dziś w tv mówili] że to ostatnie podrygi zimy, jeszcze dwa dni i będzie zdecydowanie cieplej
u nas ma być 6 stopni :-D

ech tego było trzeba... cooraz bliżej :-)

ooo a ja dzis trzeci trymestr zaczynam :-D
jupiiii

O ja też z racji tego słonka mam już ochotę iść do ogródka ale tam jeszcze śnieg.
Na spacerek się wybrałam ale ubrana bardzo po zimowemu. Słonko cudne ale powietrze wciąż zimne aczkolwiek śnieg ginie w oczach i :)

Fioletowa gratki z ostatniego trymestru !! Nim się obejrzymy będzie ostatni miesiąc :)

Naits, kochana, tulę mocno. Ja będziesz miała ochotę ponarzekać to pisz. Powspieramy ! Trudny weekend będzie, bo badań nie będą robić a czas długo pewnie Ci leci... Ale te wszystkie trudny Lenka Ci wynagrodzi ! Nagroda będzie najcenniejsza !!

Wszystko mi się pomieszało co chciałam Wam napisać.
Kingusia, może faktycznie warto kaskę pożyczyć i kupić wózek, dobre okazje zdarzają się rzadko.

Ja dziś wskoczyłam jedną nogą do 2handu i kupiłam nowy z metką kaplecik, spodenki ogrodniczki z body z aplikacją Disneya z kangurkiem - zrobię fotkę i się pochwalę :):)
Tylko takie bardzo małe jest, mam nadzieję, że Hubert urodzi się jako taki przeciętniak co najwyżej :)

Idę się położyć bo po obiedzie czuję się strasznie zmęczona
 
Witam sie i ja :)

Dzis u nas tez sloneczny dzien, bylam dzis na miescie pozalatwiac pare spraw i kupilam w kwiaciarni taki wiosenny "garnuszek" obsadzony kwiatkami wiosennymi :) Kwiatuszki plus sloneczko za oknem rowna sie odmlodzenie o jakies 40 lat, biorac pod uwage moje samopoczucie w ostatnich dniach :-D

Co do apetytu, przybierania i sloniowatosci to ani mi nie mowcie, wstydze sie przebierac przy moim m :baffled: Mam taki cellulit okropny, nawet jak sie dobrze przyjrzec mam nad pupa :-( No ale trzeba sie cieszyc naszymi malenstwami, ktore wkrotce wezmiemy w ramiona :-) Mam nadzieje, ze wszystko nam wynagrodza :tak:

Tez juz rozgladam sie za kurtka na wiosne, w H&M juz przebrane, nie bylo mojego rozmiaru... tez mam same kurtki wiosenne w rozm. S, i to jeszcze dopasowane, bo nie lubie chodzic w workach - przy moim wzroscie to samobojstwo. Tak wiec nie ma najmniejszych szans, zeby sie dopiac w tym, co wisi w szafie ;-)


Palindromea - gratuluje nowego mieszkanka i ciesze sie, ze nie zaplacicie duzo za wynajem
Natis - kochana glowka do gory, jeszcze troszeczke musisz wytrzymac. Tulam mocniutko. Jak Natalka? Bardzo teskni?
anilek - uwazaj na siebie, zebys sie nie przemeczyla za bardzo... owocnych przygotowan i udanej imprezy
nissanka - Ty mnie nie strasz, bo ja prawie cala wyprawke juz mam, a tylko jedno usg potwierdzajace plec za soba :szok:
fioletowa - gratuluje III tymestru :-) Pytalas gdzie mieszkam - Kilonia, albo Kiel jak kto woli. Do Hamburga mamy niecale 100 km, wiec mozna dojechac na jakies atrakcje ;-) Dlugo mieszkalas w Niemczech?
dmuchawiec - mam nadzieje, ze Wasze brzuszki juz lepiej. Wspolczuje nocki.
Korba - gratuluje coreczki

Milego wieczorka!
 
Justa, trzymam kciuki za jutro, powodzenia

Fioletowa, gratulacje z powodu wkroczenia w III trymestr :happy:(jakoś nie doczytałam wcześniej)!!!

Sara, jak się udały zakupy? Co ciekawego sprawiłaś?

Anilek, jak idą przygotowania do imprezy? Nie bierz za dużo na siebie, żeby Ci nie zaszkodziło;-)

kurczę, co tu tak pusto...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nadrobiłam cały dzień - sporo tego było. Pozwólcie, ze się dołączę go stada - marudząca, zawodząca słonica...

5 godzin na nogach :szok: Niby spacerkiem, po sklepach, bez pośpiechu, ale teraz nogi to mi w D*** wchodzą. Prócz takiego ogólnego zmęczenia to nic mi nie jest (Mikołajowi chyba podobało się kołysanie). Pogoda taka śliczna...

Ale ja już chyba nie chcę wiosny. Chodziliśmy za kurtką na wiosnę dla mnie, bo w zimowej to już jak w saunie się czuję. I co - i nic. Zwyczajnych nie dopnę, w ciążowych jak w worku po ziemniakach. Tragedia. Jak tak jeszcze trochę się ociepli to się załamię - bo w czym wyjdę choćby po zakupy? Myślałam o ponczo, to znów Aro się nabijał, że wyglądam jak Yoda (akurat zielonkawe było).
Narzekacie na nogi - ja już w lustrze na nie wcale nie patrzę, omijam tę część. Zawsze to był mój koszmar, ale teraz to już nic, tylko chwycić za nóż i tu i tam oskrobać po te kilkanaście centymetrów. Albo położyć się na patelni i wytapiać - zapas smalcu na przynajmniej kilka lat :no: Aro czasem drażni się ze mną i gada na temat mojego wyglądu, ale wie, ze to mój słaby punkt, więc stara się nie przeginać. O rozstępach to już nie będę wspominać...:-:)no:

W ogóle to mnie dziś zaskoczył. Zaciągał mnie do wszystkich sklepów i działów dziecięcych, jakie mijaliśmy. Oglądaliśmy ciuszki, zabawki, akcesoria, wózki (w jednym chciałam ustawić pod siebie poręcz - okazało się, że naciskając ten guzik składam cały wózek:-p). Oglądaliśmy sporo tych pojazdów, ale nic nas nie zaciekawiło. Aro zadecydował, że jutro jedziemy zamówić wózek dla Mikołaja - ten, który nam tak pasował wcześniej, firmy Tutek. Ja bym jeszcze trochę poczekała (jak ze wszystkim związanym z Maluchem), ale może faktycznie lepiej już to załatwić. Potem mogą się zmienić ceny, przyjdą też inne wydatki, do tego trochę na pewno kasy pójdzie na nowe mieszkanko - i pieniądze się rozpłyną. A wózek to chyba będzie taki największy wydatek.
No i co i rusz pojawiają się kolejne, nieplanowane koszta. Dziś zaczęła mi się "wykańczać" kolejna torebka (3 od początku roku). Nie mam już z czym chodzić. Nie znoszę takich zakupów, bo nigdy nie potrafię się zdecydować. Po za tym nie cierpię takiego hurtowego wydawania pieniędzy. Wyć mi się wtedy chce...
Dobra, kończę marudzić i psuć nastroju na forum, który już wraca na jasną stronę mocy ;-)

Do dziadka na ymynyny nie poszliśmy - nie mam siły. Zajrzymy tam jutro do południa. Teraz trzeba poleżeć...
 
Palin, nie przejmuj się. Ja też nie mam kurtki wiosennej i to wcale nie jest takie proste kupić. Oglądałam kilka, ale tak jak piszesz - a to za duża, to za ciasna.Też mam nadzieję, że szybko się zrobi ciepło i będzie problem z głowy Ja nie czekałam zbyt długo z zakupem wyprawki, bo potem będzie cieplej i nie wiem, czy będę się nadawała na chodzenie po sklepach i kompletowanie wyprawki, dlatego zaczęłam już od początku lutego zakupem wózka, a potem to już poleciało. A miało być po trochu, żeby za dużo kasy na raz nie wydać. Chociaż przyznam, że trochę rzeczy mi zostało po Wiki, więc może ta lista zakupów nie była aż tak duża. Zostało mi jeszcze kupić kosmetyki dla Oliwki i materac do łóżeczka, ale to już może w maju
 
reklama
ALe sobie fajną drzemkę strzeliłam :) Czuję się jak nowo narodzona :) tylko głodna i już wciełam bułkę z dżemem ( bo młody nie zjadł w szkole :( ), poł słoika malin i jeszcze coś słonego bym przekąsiła, np. frytki ale nie chce mi się robić.

Kurtę wiosenną mam w sumie, w mam taką o szerokim kroju, aczkolwiek rozmiar S i ponczo więc jak dla mnie wiosna może przyjść szybko bo już na styk zimową dopinam. Sweterka ciepłego nie założę.

Palin ale masz fajnie, ja to dopiero w maju pomyślę o wózeczku. A jeszcze fajniej Ci z tego powodu, że wiesz co chcesz bo ja do końca nie jestem zdecydowana jaki kupić.
 
Do góry