reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Irka trzymam kciuki bardzo mocno! Bedzie dobrze na pewno!

U mnie byla przez dwa tygodnie rodzinka i bylo cudnie... odpoczelam, mieszkanie bylo posprzatane, a teraz znowu kregoslup boli :) :) :) Dobrze, ze caly grudzien spedzimy z rodzinka w Polsce juz sie nie moge doczekac :)
 
reklama
Witanko

Wczorajsze disco bylo super udane :tak::-D:-D Wybawilam sie na maksa :tak:
Wrocilismy przed 3:-)
Fajnie sie tak wybrac i odreagowac :-)

Martusia, ja tez jade do Polski w listopadzie i kupilam sobie nosidlo Tomy'ego, jest fajne i poreczne, nie chce brac wozka bo sie juz nasluchalam jak to rozwalaja w samolotach.:wściekła/y::no: Poza tym w wizzarze nie mozna miec wozka skladajacego sie z 2 czesci, za jedna z tych czesci trzeba doplacic jak za nadbagarz:szok::szok::szok::szok::szok::szok:, wiem bo kolezanka dzwonila sie wywiedziec. Ja lece easyjetem i niby moge miec jakies 2 sprzety dla dziecka, wiec biore fotelik do samochodu, ale wozka nie, mialabym tylko problem ze zlozeniem, bo jak tu zlozyc wozek jak mlodego bede miec na rekach, sam klopot!!!:tak::tak::tak:
Co do zielonych kup mielismy dosc dlugo, okazalo sie ze byly przez suplementy witaminowe dla KOBIET KARMIACYCH PIERSIA :szok::szok::szok:, ktore zarlam, za duzo zelaza!!! Teraz lekarz kazal dawac mlodemu prebityki, wiec dajemy, kupy wrocily do normy!!!
IRKA TRZYMAM KCIUKI I BEDE SIE MODLIC, ALE WIERZE ZE WSZYSTKO BEDZIE OK!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak:
Kejt dzieki za odpowiedz.
Mowisz ze to nosidelko fajne ??
Chyba sie musze nad tym bardziej zastanowic i chyba tez wozka nie wezme bo w sumie to pewnie sam klopot z nim bedzie. Zastanawiam sie tlko czy kregoslup nie siadzie przy noszeniu dziecka caly czas :sorry: Ja fotelika (nosidelka) nie biore bo w PL mamy po Sandrze jeszcze.

Ewa fajnie ze dzieciaczki juz zdrowe :tak:

Milego dnia
 
Kejt dzieki za odpowiedz.
Mowisz ze to nosidelko fajne ??
Chyba sie musze nad tym bardziej zastanowic i chyba tez wozka nie wezme bo w sumie to pewnie sam klopot z nim bedzie. Zastanawiam sie tlko czy kregoslup nie siadzie przy noszeniu dziecka caly czas :sorry2: Ja fotelika (nosidelka) nie biore bo w PL mamy po Sandrze jeszcze

Nie wiem, czy sprawdzi sie dla Ciebie, dla mnie jest super i maly tez sie komfortowo czuje, bo oglada swiat z nieznanej mu jeszcze perspektywy. Nie jest to duzy wydatek, w bootsie zaplacilam 25 funtow, wiec warto sprobowac!! Ja polecam, wygodna sprawa, masz 2 rece wolne!!!
 
Ja mam taki na oku [ame=http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0015IN88C/ref=s9_sima_gw_s3_p75_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1MJY3WF1M66J9SEN8J4W&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294]Tippitoes Baby Carrier (Grey): Amazon.co.uk: Baby[/ame] :-)
 
reklama
Ja też chcę kupić Nince nosidełko, ale jednak nie zdecyduję się na zakup przez internet bo jednak wolę ją przemierzyć do tego nosidła. Zresztą musimy kupić fotel samochodowy dla małej więc będzie zakupowy kombos :)
 
Do góry