reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Dorotko - dzieki za wiesci od Sorgi - czy ona w szpitalu lezy?

Olla - witamy ponownie - kupologa specjalisty nie mamy jeszcze na forum wiec nie waz sie nas zostawiac szybko hehehe szczegolnie po urodzeniu sie dzieciaczkow ;-) a jesli chodzi o tesknte za ojczyzna to wiem cos o tym i wierz mi przeszlo mi po pierwszym dniu pobytu na upragnionej ojczyznie i teraz to sie modle by juz w samolocie byc daleko stad ;-) hehehe

wiec, obczyzna nie taka zla jak sie wydaje...serio. tu jest bardzo ciezko koniec z koncem zwiazac - nie mowiac o zupelnie innym podejsciu do zycia. No ale nie bede sie rozpisywac...

wiem natomiast, ze zycie przekorne jest i jak wyjade stad to znow bedzie mi sie tesknic - ogolnie "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ;-) "

:tak::tak::tak:
 
reklama
Swiete slowa Anni ! Ponarzekam sobie czasami ale wrocic bym nie wrocila...poprostu z wygody bo stac mnie tu na rzeczy na ktore nie bylo mnie stac w Polsce i nie mowie tu o wielkich rzeczach tylko np. o dobrym proszku do prania lub plynie lenor do plukania (w Polsce to tylko taki naj tanszy z tesco) no i nie wyobrazam sobie zgromadzenia wyprawki w Polsce dlatego dopiero tutaj zdecydowalismy sie na dzidziusia! Anglio! Dzieki ci za moja kruszynke!!!

Jakos ostatnio mam tendencje do przynudzania,to staje sie niepokojace hehe :D
 
hehe Olla,
przynudzanie ...to chyba my wszystkie w ciazy - nie martw sie... :-D:-D:-Dchoc u Ciebie nie zaobserwowalam tej tendencji az tak bardzo jeszcze....

mam nadzieje ze pogode macie tak piekna jak tu dzisiaj i powiem ci ze jedno jest super a mianowicie - to siedzenie sobie do gory kuferkiem w domku i nie robienie niczego (no prawie)- to ma swoje plusy:tak::tak::tak:

Ja zawsze pracoholik bylam nieprzecietny i gdyby nie ciaza to na glowie miala bym ze 100 siwych wlosow - a tak to sie nie wiem czy to hormony ale w nosie mam wszystko i dobrze mi z tym :-D

Zyc nie umierac ;-) !!!! ide za chwile na jakis spacer.
 
Anni dzisiaj troche mglisto u nas ale ciepelko.Wlasnie sniadanko zjadlam i tak mi dooobrze;-) blogostan,czekam az mala sie ruszy po tym zastrzyku kalorii:laugh2:.Ja z nudow to juz zdazylam we wszystkich szafkach i zakamarkach posprzatac i chyba z tymi spacerkami to dobry pomysl bo zaczynam sie obawiac odlezyn na tym kuferku , zeby go tyrche odciozyc to zaczelam przyjmowac pozycje lezace na bokach ale bioderka to tez juz mnie bola:-p.Wiesz co...to jest cos niesamowitego ta ciaza:siedziec i lezec NIE chodzic tez NIe bo sapie i dysze...ogolnie meczy mnie juz kazde forma aktywnosci jak i pasywnosci hahaha :-)
 
Gosienko GRATKI WIELKIE!

Olla - wiem co czujesz mi ciaza bokiem wychodzi tak prawde mowiac, ale staram sie psychicznie nie sypnac wiec szukam dobrych stron.
Do nie dawna mialam kupe energii choc nie cieszylam sie tym dlugo - bo w sumie do 4 miesiaca zyganko i takie tam, w 5 sie jeszcze zbieralam w kupe w 6 odzylam i ...cos czuje ze sie to konczy bo nawet juz trudno mi z lozka wstac zaczyna mi brzuch ciazyc, problem ze spaniem aaajj (nie mowiac o zgadze i tym podobnych) wiec w sumie 2 mieiace jakies stabilnosci psychicznej...hehehe i juz sie konczy. Wczoaj z Moim zaliczylismy male przytulanko i sie zastanawialam czy to tak naprawde przytulanko przypomina - bo ja nie moge nawet pupcia ruszyc hehehe:-):-):-)

ale licze dni normalnie i chce juz by mala byla z nami cala i zdrowa...

Taaaakk czasem z nudow to zapalki licze hehehe ale coz pozostalo :-D

Bedzie ci ciezko sie przestawic jak do niedawna pracowalas, ale wierz mi ze mozna.
tak mysle sobie ze tak sie wlasnie czuja stare niedolezne babcie ..bo ani tu chodzic ani lezec ani kurka wodna nic. dzieki Bogu za internet. Nie wiem jak kobiety przetrzymywaly dawniej...

Bedzie dobrze jeszcze 2 misiace - KURCZE nie moge sie doczekac jak juz popatrze w lustro i sie usmiechne sama do siebie ...poza tym jak patrze ile super ciuchow na mnie cierpliwie czeka..aaajjj rozmarzylam sie!!!!:laugh2:
 
Anni :-D:-D:-Dale mnie rozbawilas!Usmialam sie niesamowicie :-)
Gratuluje seksiku lepiej taki bez ruszania pupa niz wcale...bo u mnie bieda z nedza bo raz po seksie, a to bylo ze 3 miesiace temu,krwawilam troszke i moj maz tak sie wystraszyl ze powiedzial ze juz w zyciu erekcji nie bedzie miel hahah:-p.
Z drugiej strony ja tez sie boje bo w angli nie bada sie ginekologicznie przez cala ciaze ,chyba ze juz cos jest calkiem nie tak,wiec moge miec juz rozwarcie a nie bede o tym wiedziec a seks jeszcze moze pogorszyc sprawe.Wiec abstynencja z wyboru,moze panikuje bo ze mna jest wszystko ok ale wole na zimne dmuchac.Bo w tedy jak krwawilam to zadzwonilam na pogotowie i pani powiedziala ze mam zalozyc podpaske i isc spac na pare godzin i jak sie obudze to skontrolowac ilosc krwi!!!Jak bedzie baardzo duzo to jeszcze raz zadzwonic a jak niewiele to wszystko ok:szok:
Tak wiec nawet nie kusze losu,bo rodzic jeszcze nie chce...ojojoj a tak mi sie chce...brakuje mi tej bliskosci...szkoda...
 
hahaha, mnie też od leżenia bolą już biodra, bo mi lekarze pozwolili leżeć tylko na boku, i to najlepiej na lewym. A ja już nie mogę i czasem w nocy budzę się leżąc na plecach. A co - choć nieświadomie mogę się zbuntować :-D :wściekła/y: ;-) .
Oj, a seksu też mi brak, buuuuuuuuu. Ale w moim przypadku żadne skurcze niewskazane :))))) :no:
 
No Olla ja tez tak wlasnie mialam z tym krwawieniem... Dokladnie taka sama sytuacja - zadzwonilam na pogotowie i powiedzieli mi to co tobie - na drugi dzien zadzwonilam do gina i kazal do szpitala leciec. Tu w PL ciaze biora sobie bardzo do serca zauwazylam :tak: moze to i dobrze...

wiec, ze szpitala po dobie mnie wypisali, bo krwawionko w sumie nie duze i przestalo po jakis 20 min... wiec nawet juz do szpitala jechalam oki.

ale co sie dowiedzialam (sama wyczytalam to - bo w ci lekarze to guzik ci mowia)
powodem takiego krwawionka jest
1. mamy teraz wszytsko tam na dole bardzo wrazliwe i ukrwawione wiec tarelko moglo to spowodowac,
2. szyjka macicy sie troszke przygotowywuje do porodu wiec staje sie bardzo elastyczna ale tym samym wrazliwa, a jak sie pobudza piersi idzie sygnal tam na dol i wytwarza sie oksytocyna - ktora jest bardzo wazna dla naszego porodu - wiec mogl to byc poprostu "fals start" bo nie bylo skurczy,ale szyjka zareagowala,
3. sperma sama w sobe jako substancja zawiera kwasy ktore dzialaja pobudzajaco na odruch skurczania szyjki co moglo krwawionko wywolac,

Nie jest to niepokojace... choc:

my poprostu nie konczymy w srodeczku:zawstydzona/y: bo to troszke niebezpieczne - wlasnie przez to jak sperma oddziluje na szyjke macicy ...no i lepiej za bardzo nie stymulowac piersiatek bo to tez z szyjka jest polaczone...
choc szczerze to moje libido jest prawie zero - bardziej robie to dla Mojego hehehe biedaczysko niech ma!:laugh2:
Ale fakt trzeba uwazac.

Wiec, coz...poszalec poszalejemy za kilka miesiecy :-D ale jakie to bedzie szalenstwo uff az beda iskry lecialy hehehe :-):-):-)
 
reklama
Monika77 7czerwiec nie martw sie,jeszcze sobie odbijemy!

Anni :))) ale z ciebie aparatka hahahaha!!! Mam nadzieje ze z tymi iskrami masz racje bo jak naturalnie urodzimy to moze juz nie bedziemy w rozmiarze naszych mezow ! Takie rozdojjjoone ... oby nie!! ;)))
 
Do góry