reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie!
I ja tylko na chwilkę wpadłam, bo jestem u tesciów a u mnie net padł- juz od kilku dni nie mam i nie wiem kiedy bedzie bo przecieli kable stawiając płot :dry:

Nie zdążyłam wszystkiego przeczytac :zawstydzona/y: ale z tego co rzuciłam okiem widze ze duzo z Was choruje :-( zycze Wam i Waszym rodzinką duzo zdrówka- my na szczescie jakos sie trzymamy, Bartek po tych ekscesach juz doszedł do siebie.
Jak tylko mi naprawią neta to wszystko nadrobie i juz do Was wróce!!! A powiem Wam ze tesknie za Wami- i tak smutno mi bez forum :dry:

Pozdrawiam Was serdecznie!!!! Mam nadzieje ze ja juz bede miała neta to wszystkie juz bedziecie zdrowe!!!! :tak:;-) Buziaki!
 
reklama
MAGDZIARKA czy to mozliwe ze ząbki ju wychodza moja taz ma takie objawy zabkowania ale lekarka powiedział że nie możliewe za wczesnie ale ja czuje swoim instynktem ze ida caly czas ślini sie koszmarnie żle je jest marudna jak nigdy zawsze aniolek wszystko pcha donbużki teraz na twoim doświadczeniu wiem że to ząbki

To jest wczesne ząbkowanie.Ale do momentu zanim ząb się przeciśnie przez dziąsła może jeszcze minąć nawet miesiąc. Zęby są wysoko , bo dziąsełka są uniesione i to świadczy o tym że coś się dzieje w tej kwestii.
 
Współczuję wszystkim chorującym! My się jakoś trzymamy, byle tak dalej. Wczoraj mąż mnie upominał, że myję okna w samym podkoszulku i z gołą głową i że skończy się przeziębieniem. A ja dziś nawet kataru nie mam :-).

Dziś bawiliśmy się w odciskanie stópek i rączek Krzysia. Kupiliśmy ramki z glinką do odcisków. Pomyśleliśmy, że będzie fajna pamiątka z chrztu dla nas, dla dziadków i chrzestnych...zdjęcie Krzysia z odciskami łapek i stópek. Myslałam, że najtrudniej będzie z rączkami, a było odwrotnie. Łapki ładnie rozkładał, za to nóżki cały czas zabierał i kopał :-D. Na szczęście glinka nie schnie szybko i można było poprawiać. Ostatecznie wyszło całkiem fajnie.

Biedroneczko, odnośnie ząbkowania...statystycznie w tym wieku nie zdarza się to za często. Dzieci zaczynają ząbkować około 6 miesiąca, za normę uznaje się pierwszy ząbek między 4 a 11 miesiącem. Ale nasze czerwcowe dzieci są raczej duże, to i ząbkować mogą wcześniej, nawet teraz :tak::-). Zdarza się, że dzieci rodzą się już z jedną albo dwoma dolnymi jedynkami. W każdym razie mam nadzieję, ze mój Krzyś jeszcze poczeka. Już teraz gryzie mnie dziąsełkami, a co będzie jak wyjdą zęby:szok:.
Miłego wieczoru.
 
dziewczynki moja zaczęła kaszleć jest marudna i nie ma apetytu kurczę żeby sie nie rozchorowała bede ja obserwowała ale coś żle mi wyglada co za dziadoska pogoda wirusy szaleja jak diabli nic nie mozna takiemu dziecku podawać tylko cebion i viburcol :no:
 
Witam mamy z rana !!!!!!!
Wczoraj miałam problemy z netem. Włączał mi sie i wyłączał. Więc nie mogłam pisać. Wklejam zdjęcie mojego szkrabka. Raczej jego plam. Ciekawe czy któraś z was wie co to jest?
Zobacz załącznik 94203
 
Azile i Głuszku nie pomogę w sprawie wysypek. Wiem tylko jak u Antka wyglądała skaza.......

dziewczyny a mnie tak boli lewy jajnik, że ledwo tu siedzę...tak więc zajrzę później. Teraz spróbuję przynajmniej zrobić zupkę, żeby Olek miał po powrocie ze szkoły!
 
dziewczyny zdrówka wam i waszym rodziną życzę!!!!!

u mnie też nie jest zdrowo:baffled: Karol i M podziębieni a przy mnie jak zwykle coś się kręci ale na szczęście jakoś bronie się:sorry2:
odnośnie wysypek nie jestem w stanie pomóc ale patrząc na nie poszłabym do lekarza.....choć z tego co piszesz głuszku już się radziłaś jednego:baffled: według mnie od śliny to nie jest:no: mój Mikoś ma takie i to dosłownie parę przy samej buźce i jak mu często ją wycieram to znikają...może teza biedroneczki się sprawdzi:tak:
 
Gluszku u Twojego Michalak to moze byc wlasnie wysypka zaiazana z kontaktem z waszymi ubrannkami.
Azile to wyglada na zmainy atopowe. Moja Kinga takie ma jak poje cos co nie pownna ( np.orzechy)
Magdizarko wspolczuje bolu jajnika. Ja po porodzie raz tylko jkialam taki bol brzucha ze myslalm ze padne Normalnie jak bol porodowy .Na szczescie bylo to tylko raz i teraz jak @ przychodiz to nic mnie nie boli.
U nas Wojtek ma sapke ( taki zatkany nosek) psikam mu woda morska i jest pozniej ok ale chyba mu splywa to do gardelka bo od czasu do czasu pokalsuje .mam nadzieje ze nic sie z tego nie rozwinie.
U nas dzisiaj w kocu nie pada i nawet słonecko niesmialo probuje sie przedostac. A widzialm prognioze pogody i ma sie ocieplac.
 
Ja tez niestety nie wiem co to za plamki . Najgorsza jest ta niewiedza bo nie wiadomo jak szkrabowi naszemu pomóc.
Wiecie co się dziś u nas pod blokiem wydarzyło ? !!! Jakiś kretyn położył sąsiadowi na masce centralnie duży głaz :szok: W zasadzie jeszcze nie wiadomo czy położył czy rzucił bo sąsiad jeszcze nic o tym nie wie . :szok:Stoi samochód z kamulcem na masce:szok:
 
reklama
Do góry