reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
a dziewczyny zapomniałam powiedzcie mi jak wstawic zdjecia na forum bo chyba madzia pisała że wczesniej wstawiałyście na tym forum jak nie było prywatnego podajcie mi jak to zrobic powstawim moje pociechy kochane chociaz tu sie troche "pochwale"
 
reklama
a z jakiej firmy jest ta herbatka na trawienie?
szczerze powiedziawszy nie wiem co się dzieje:confused: z mleka już zrezygnowałam i daje jedynie cyca na diecie nadal jestem a on mimo wszystko ma kłopot z brzuszkiem i stęka jak stary:confused: poczekam jeszcze dzionek może mleko jeszcze działa i temu się męczy bidulek a o herbatce będę pamiętać i może dziś jeszcze zakupie:sorry2: kupiłam również bebilon HA niestety NAN HA niedostępny w elblągu:szok: odczekam parę dni i zapodam małemu :sorry2:
 
Lorcia a spróbuj mleko bezlaktozowe albo niskolaktozowe - mój Michałek ma dużo mniejsze problemy odkąd go dokarmiam tym mleczkiem bez laktozy ale ja już praktycznie tylko cyca daję i zauwazyłam ze jest dużo dużo lepiej niz jak go dokarmiałam. W ogóle Michał jest jeszcze spokojnieszy jak nie ma upałów. W gorąc ewidentnie się bidulek męczy.
Co do tej herbatki to mozesz dawac Hippa albo Bobovity.
 
Acha do Magdziarki: jeśli jesz jajka to to moze też silnie uczulać Antosia, majonez też (przeczytałam ze jesz sałatkę brokułową)
Aniknulka - czytałam że chcesz mieć drugie bobo - chciałam ci tylko napisac że ja miałam z Marysią też bardzo ciężki poród i też i dała mocno popalić i tez się bałam ze drugie takie będzie a tu zobacz jakie inne dziecko. Takze nie masz się co bać drugiego dziecka i jeśli ci coś moge doradzić to mi się wydaje że dwa lata to jednak dobra różnica. Nawet półtora roku jest lepsza jak patrzę bo dziecko jeszcze niezbyt kumate i szybciej zmianę zaakceptuje. ja, mimo że lekko nie jest jestem bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy
 
Jeszcze do Maty tak sobie myslę czy twoja mała nie ma czegos z jelitkami. Moze ty byś poszła z małą do gastroenterologa. Bo chyba jednak to nie jest normalne ze tyle śluzu mała ma w kupie i tak ją meczy ten brzuszek. Ja mialam takie problemy jak byłam mala, ponoć non stop płakałam, ulewałam, brzydkie kupki robiłam i ponoć to była wina tego ze miałam jakąś niestrawność. Jakieś problemy ze śluzówką. Mi się wydaje że powinnaś iść z nią do dobrego lekarza. NIe zaszkodzi a nuż pomoże. Może taka jej uroda ale lepiej spróbowac wszytskiego.
 
Biedroneczko ja również zgadzam się z dziewczętami, my musiałyśmy czekać ale się opłacało :tak: bardzo chętnie Cię poznam bądź aktywna :-D
Nie odezwałam się wczoraj bo przyjechał mój brat z dziewczyną i zrobiliśmy grilla (ale domowego - bo było zimno i padał deszcz). Ogólnie noc była ok. Jasio uśpiony ok 22 (nie spał od 18 -w miedzyczasie kąpiel i cyc - i płacz nie chciał usnąć w łóżeczku) obudził się o 2.10 na cyca a potem co godzinę 3.00,4.00 chciał pić (może mam suche powietrze w pokoju?) później obudził się o 5.20 na cyca i zmianę pieluchy i sam usnął obudził się o 7.20 więc zaczęłam nasz codzienny rytuał - cyc, zmiana pieluchy plus toaleta poranna i bawił się w łóżeczku do 8 potem m wziął go na swoje łóżko i bawili się balonikiem, a ja poszłam na rynek, ok 10 cyc i spanko (30 min) potem o 13 cyc i spanko w wózku od 13.40 do 14.15 na spacerku, cyc o 16 i spanko od 17 (jeszcze śpi choć musiałm go uspokoić w wózku bo darł się straszliwie - chyba przegapiłam moment 3 ziewnięcia ale usnął i tylko sie na chwilę przebudził o 17.30 ale lulanko wózkiem i śpi nadal :tak: więc mam go teraz na dole, m też śpi a ja pisze sobie z Wami. Jaka ulga i psyche odpoczywa :-D
Głuszku witaj :-D
mykam bo mały się obudził
 
:-) Hallo - cisza na forum
Wpadłam do domciu, mój M mnie zastąpił. Zasnęli więc nie chcialam snuć sie po tym pokoju. Nadia ciutkę lepiej.
Odnośnie Magdziarko Ikea to ja mialam dzisiaj tam byc, nie wyszło. Ale w wrześniu skocze na zakupki. Faktycznie mówią, ze kazdy ma dostac do domu nowy katalog Ikea.
Dzisiaj ważyli Nadię, waży 6290 kawał kobitki z niej - ;-) po mamusi hehe.
Buziolki Ciotki - uciekam
 
a dziewczyny zapomniałam powiedzcie mi jak wstawic zdjecia na forum bo chyba madzia pisała że wczesniej wstawiałyście na tym forum jak nie było prywatnego podajcie mi jak to zrobic powstawim moje pociechy kochane chociaz tu sie troche "pochwale"


JAK ZMNIEJSZYC ZDJECIE
Otwórz zdjęcia za pomocą painta.Znajdziesz go klikając na Start/Progarmy/Akcesoria/Paint. Potem otwierasz plik, który chcesz pomniejszyć i wybierasz w menu Obraz/Roziągnij pochyl i w części Roziąganie wpisujesz np 50 (w poziomie i w pionie) - co zmniejszy obraz o połowę. Takie przeskalowane zdjęcie lepiej jest zapisać pod nową nazwą, bo ten w oryginalnym rozmiarze może Ci będzie jeszcze potrzebny, a z małego nie bardzo mozna zrobić większy

JAK WSTAWIC ZDJECIE

Za pomocą strony http://www.imageshack.us/
jak wejdziesz na tę stronę klikasz przeglądaj,
wybierasz zdjęcie z komputera które chcesz włożyć postu,
a następnie klikasz host it!.
Na samym dole pojawia Ci się adres Twojego obrazka zaczynajacy sie od http://- Here is a direct link to your image. - musisz go skopiować
Jak masz już skopiowany ten adres wracasz do postu na forum i wklejasz je
dodajesz przezd adresem nastepnie ten adres od [URL="http://"][COLOR=#7e7f37]http:// [/COLOR][/URL] a na koncu adresu [ /img]
(wszystko bez jakichkolwiek spacji). i wysyłasz post
dzieki temu można wklejać większe fotki ( oby nie przesadzić- bo rozciągną stronę niepotrzebnie) Ja mam max 500 pikseli w wiekszym wymiarze, ale fotkę trzeba pomniejszyć przed dodaniem do żaby

Jesli nie bedzie Wam działała zabka to mozecie wstawiac zdjecia na tej samej zasadzie z tej strony:
[URL="http://tinypic.com/"][COLOR=#7e7f37]http://tinypic.com/[/COLOR][/URL]


[quote="głuszek, post: 2631382"]Acha do [B]Magdziarki:[/B] jeśli jesz jajka to to moze też silnie uczulać Antosia, majonez też (przeczytałam ze jesz sałatkę brokułową)
[/quote]

nie karmię już piersią od czwartku:(
 
witajcie kochane my juz w domku zmęczeni i brudni po podróży :happy: wypoczelismy Mikołaj spi jak zabity , mam pytanko do dziewczyn których dzieci mają skaze białkową czy te krostki na buzi mogą swędzieć do zauważyłam ze Mikołaj non stop pociera rączkami buzię aż mi go szkoda :-(
Biedroneczko popieram dziewczyny , ale dasz radę :tak:
 
reklama
Do góry