reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Jak tam u was? Są juz pierwsze typy?? :-D

U nas z chlopcem nie ma problemu - bedzie Mikołaj o ile sie nam nie zmieni ale nie mozemy wymyslec jakiegos fajnego dla dziewczynki :)

Mnie podoba sie jeszcze Cezary ale Beata cos kreci nosem :confused:
 
reklama
Emcia ja też się cieszyłam,że nie mam żadnych objawów, tymczasem od wczoraj czuje się okropnie,jest mi niedobrze i na dodatek na nic do zjedzenia nie mam ochoty, a na słodkie nie mogę patrzeć, a przecież to dopiero 4 tydzień się zaczyna...Przy pierwszej ciąży aż tak żle się nie czułam...We wtorek mam wizyte u gina więc wtedy dowiem się o dacie konkretnego rozwiązania.Piszcie kobietki jak się czujecie?
 
Ja nie mam zbyt wiele mdlosci,dopiero od kilku dni,po pol godzinki i przechodzi.Pobolewa mnie za to podbrzusze,takze po bokach.Ale mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze-wizyta u lekarza dopiero 30-go.
A,i dzis jestem nieco placzliwa:-(
 
A my mamy problem z imieniem dla chlopca wlasnie.Dla dziewczynki(na ktora po cichutku liczymy)juz mamy-na 99% bedzie Maja:-)
 
reklama
Hihih no to Maja chyba będzie jednym z popularniejszych imion w przyszłym roku, bo u nas będzie to albo Majeczka albo Mateuszek :-)
 
Do góry