reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mamoot ja jestem w 8 tygodniu ciazy i moj brzuszek tez wyglada jak po dobrym obiedzie czy to normalne? to dopiero 8 tydzien:(
 
reklama
Kocie Behemocie ;-):-D, bo te koty to są humorzaste, to może dlatego te humory. :-D:-D Trzymaj się dzielnie, jeszcze chwila i wszystko przejdzie. :tak:

A ja to bym tylko spaaaała. I leżała. A w pierwszej ciąży nic takiego nie miałam. Strasznie to uciążliwe, szczególnie w pracy - ciągle ziewam. :baffled::-)
No i zaparcia też mam... dziś zjadłam suszone śliwczeki, może pomoże.
 
Ani@, pewnie, że normalne. Widać tak masz. Moje obie ciąże zaczynały się właśnie takim "niby najedzonym" brzuszkiem. Ja się martwiłam, że przytyłam (bo nie wierzyłam, że z 5 tygodniu brzuszek może wyskakiwać), a mój Małż mówił: "ja Ci mówię - w ciąży jesteś :-)" I dwa razy miał rację. :-D:-D Po prostu pewnie ja tak mam, że tuż na początku ciąży mój organizm zaczyna gromadzić tkankę tłuszczową koło brzuszka. A wygląda to tak, jak bym solidny obiad zjadła.
Dużo przyszłych mamuś nie może się doczekać swoich brzuszków, a my już je mamy. :tak: I tej wersji trzeba się trzymać. ;-)
 
Ja jeszcze się mieszczę w jedne spodnie, które są ze strechem no ale w ciążowych o wiele wygodniej. Własnych rzeczy ciążowych ma tylko kilka, bo większość pożyczyła mi poprzednio koleżanka. A teraz mam bluzki od innej koleżanki, ale po drugą parę spodni ciążowych i tak do sklepu będę musiała iść.
A stanika na ciąże nie miałam poprzednio żadnego, więc i teraz może się obejdzie. Jakoś się mieściłam w te bardziej rozciągliwe. Kupiłam sobie dopiero takie karmieniowe. Ale ten stanik, który pokazuje Flexy rzeczywiście super wygląda.
 
Cześć Wam;
a ja sobie dzisiaj zakupiłam 2 tuniki w Kappahl - mają teraz fajne ceny takich tunik. Na jedną nawet dostałam 30% zniszki - z kuponem promocyjnym. Na razie brzucha nie mam więc przyda się jak już urośnie :-)
Buziaki
 
a ja dzisiaj mam okropne wzdęcia :-( niedawno mnie złapało i tak mnie trzyma - wszystko mnie boli - brzuch i w boku i tak jakby się wiązadła rozciągały też.... normalnie aż płaczę z bólu :-( wypiłam rumianek i może pomoże.... a może Wy Kochane Dziewczynki znaćie coś na wzdęcia ? rozpaczliwie proszę o radę . ale mi wszystko gra w jelitach :-( sorry za to co piszę, ale już nie wiem co robić.
a tak w ogóle to na zaparcia mi sluży miód. Piję go codziennie w herbacie - nawet kilka razy w ciągu dnia i zaparć zero
 
reklama
Hej

U mnie tez juz sie zaokraglil konkretnie, niestety. Niestety, bo juz...Tylko nie wiem na ile jestem "przy kosci" a na ile miesnie nie trzymaja juz brzucha.....
 
Do góry