reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Basiu napalony komar powiadasz :-D jak tam po zastrzykach, widac w końcu poprawę?
Marlenko Ty to znów cały dzionek w locie i oczywiście zakupy :cool2:
a kapuśniaczki to z tego przepisu robiłam, ale tak bardziej na oko ;-) Wielkie Żarcie - Przepis - Kapuśniaczki - spaślaczki wyszły nawet, m prawie wszystkie z Dobrusią zjedli:rofl2: a ja myslałam, że mam obiad na jutro :confused2:
mała dzis spała tylko 50 min, od 17 juz jęczała, ale standardowo ją przetrzymaliśmy, teraz je kachę, zaraz kąpanko i mam nadzieję, że prześpi całą noc :-p
 
reklama
Marlenko nie czuje sie dobrze, bardzo mnie te węzły bolą, cholercik od wczoraj z tyły głowy przy tych wezłach wyszły mi jakies gulki i mnie bardzo bolą...
 
Witam. Przepraszam, że nie odpiszę na wszystkie posty.:zawstydzona/y: Dopiero teraz mogę siąść spokojnie, bez Arturka na kolanach. Arturka usypia tatuś - słyszę coś tam młody tłumaczy staremu:-)
Wczoraj wieczorem Artek dostał temp ok 39st. Dostał czopek na noc, w nocy drugi i spał do 10 i jak się obudził znowu temp.i 3 czopek. Zrobił okropne kupsko, dostał enterol i chyba pomogło. Bo temp taka wysoka nie wróciła. Na noc dostał jeszcze lakcid i 4 czopek. Zjadło coś moje maleństwo i mu to zaszkodziło, stad chyba ta temp. Do tego jeszcze zęby - bo ślini się okropnie i gryzie. Jeden się przebił, a myślałam, że akurat ten na końcu wylezie, bo wogóle go widać nie było.

Zdróweczka dla dzieciaczków

Pozdrawiam
 
Mata kapusniaczki mniam,mniam,chetnie bym pojadla takich pysznosci:tak:

Lili nie dobrze,ze Cie boli,moze powinnas isc do lekarza,chyba organizm nasz przemeczony i moze Cie jakies przeziebienie lapie,trzymam kciuki zeby szybko odpuscilo:tak:
 
Witajcie!

Przepraszam, że nie odpisuje osobno na posty, ale z uwagi na wizytę mojej mamy nie chce siedzie za dużo na kompie...
Dzisiaj w pracy jeszcze miał testy sprawnościowe, teraz wróciłam z aerobiku, a jeszzce takie zakwasy po imprezie sobotniej :-) ale żyję!
I życze miłego wieczorku!
 
Dzięki dziewczyny - jutro bede musiala iśc gdzieś do lekarza... kurczę a tak chcialam omijać z daleka przychodnie.
Uciekam spać
Dobrej Nocki
 
Cześć dziewczyny!
Ja też już po aerobicu odpoczywam ;-) poza tym dzionek całkiem całkiem, w pracy dość szybko mi minął potem zrobiłam naleśniki z serem
Mata przepis na kapuśniaczki rewelacja :-):-D:-)
Basiu mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia i pielęgniarka zrobi bezboleśnie te zastrzyki
Zuzukus zdrówka dla Maciusia :tak:
buziaki dla wszystkich :-)
 
reklama
Hejo wieczorkowo!

Marlenko, mieliśmy niezłego farta. Julka wstała po 15 widzę, słonko się przebija, to hyc na spacerek, Ania pierwszy raz jechała spacerówką, bardzo jej się to podobało, mało głowy nie ukręciła, tak ją wszystko interesowało :-D Julka się wybiegała, i po 2h:szok: wróciliśmy do domu. Dobrze się nie rozebraliśmy a tu lejeeee :-)

Małe już śpią od 22. Ja szybciutko podczytuję, co u Was, i też idę walnąć w kimono, bo ledwo na oczy widzę...
 
Do góry