reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny możecie polecić jakąś fajną aplikację ciążową?
Ja używam HiMommy wykupiłam premium za 11zl na rok i dodatkowo tatuś zainstalował sobie Hidaddy i podgląda ciążę. Codziennie jakieś fajne informacje albo o dziecku albo o objawach. Mam też preglife i ciąża + ale rzadziej do nich zagladam
 
Przed chwilą byliśmy u znajomych na kawie i już czułam że jest źle więc męża pospieszalam że musimy wracać i w drodze powrotnej (ja prowadziłam) wymiotowałam na środku drogi xD całe szczęście że był mały ruch to nic mnie nie rozjechało, bo ledwo zdążyłam drzwi otworzyć:) mam nadzieję że w nocy będzie padać xD
 
Przed chwilą byliśmy u znajomych na kawie i już czułam że jest źle więc męża pospieszalam że musimy wracać i w drodze powrotnej (ja prowadziłam) wymiotowałam na środku drogi xD całe szczęście że był mały ruch to nic mnie nie rozjechało, bo ledwo zdążyłam drzwi otworzyć:) mam nadzieję że w nocy będzie padać xD
Biedactwooooo 😅😅
 
reklama
Przed chwilą byliśmy u znajomych na kawie i już czułam że jest źle więc męża pospieszalam że musimy wracać i w drodze powrotnej (ja prowadziłam) wymiotowałam na środku drogi xD całe szczęście że był mały ruch to nic mnie nie rozjechało, bo ledwo zdążyłam drzwi otworzyć:) mam nadzieję że w nocy będzie padać xD
O mamo! Kurde tylko ja nie mam objawów xd tylko bolą mnie cycki, jestem senna i zmęczona xd no czasem zamydli lekko xd właśnie w tracie opierdzielilam McDonalda i bardzo dobrze mi z tym 🤣
 
Do góry