reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny, czy miała któraś z Was może tak ? Dziś w nocy obudziłam się na siusiu , udałam się do WC i nagle straszny bol brzucha , jelit. Dostslam tak pół na pol biegunkę bo raz że mnie leciało a raz nie mogłam się załatwić. Bol straszny plus zimne poty, nudności o słabo było. Jakiś tydzień temu mialam podobnie ale łagodniej. I nie wiem co się dzieje
Ja tak miałam kilka razy, zdiagnozowany zespół jelita drażliwego. Miałam tak najczęściej po jakoś pikantnych daniach albo fast foodach. Myślę że w ciazy mogą wychodzić takie gastyczne problemy po prostu.
 
Cześć dziewczyny , pisałam do Was ostatnio w sprawie przerwania karmienia mojego dzieciaczka będąc w ciąży , udało się ! ❤️ Dzieciaczek już nie podchodzi do piersi ! A to wielki dla mnie sukces.
Dziś idę na wizytę do ginekologa, mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze z dzieciaczkiem.
Ps. Mam pytanie odnośnie tej prywatnej grupy, czy jest możliwość, abym mogła do Niej dołączyć ?
 
Cześć dziewczyny , pisałam do Was ostatnio w sprawie przerwania karmienia mojego dzieciaczka będąc w ciąży , udało się ! ❤️ Dzieciaczek już nie podchodzi do piersi ! A to wielki dla mnie sukces.
Dziś idę na wizytę do ginekologa, mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze z dzieciaczkiem.
Ps. Mam pytanie odnośnie tej prywatnej grupy, czy jest możliwość, abym mogła do Niej dołączyć ?
@997TenNumerToKłopoty ❤️❤️ wczoraj bodajże wysyłała listę osób do prywatnej grupy, do moderatora, wiec musiałaby Cię jeszcze dopisać tam 😄
 
reklama
Do góry