reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

A mi z dnia na dzień coraz bardziej niedobrze, jak zjem to zaraz mam mdłości, schudłam już 3kg 🤣 a tak to czasem czuję podbrzusze, zakłuje gdzieś z jednej strony, kręci mi się w głowie sporadycznie, sikam co pół godziny 🤦‍♀️ no i sutki mi zaraz eksplodują tak bolą. A Ty?
Mnie czasem zakuje brzuch, ale sporadycznie. Sikam rzeczywiście dużo więcej, ale dziś np tylko raz w nocy wstawałam i dobrze mi się spało. Apetyt mi za to dopisuje, łapie się na tym że ciągle coś podjadam 😅 więc szykuje się na jakieś 20-30 kg więcej w ciąży 🙈
 
reklama
Ja sikanie co 2 godziny równo z zegarkiem w ręku 😅 kłucie i uczucie rozciągania w podbrzuszu, o piersiach to szkoda gadać... bolą i palą żywym ogniem 🥲 mdłości głównie w nocy, sporadycznie w ciągu dnia. Zawroty głowy lekkie są :) i ciągle mi strasznie zimno. Ogólnie to też bardzo zaczęłam puchnąć, już mi mówią że wyglądam jak ciężarna a to głównie woda 😂 i 1kg do przodu....🥲🥲🥲
 
Cześć Dziewczyny :) dołączam do Was jeszcze nie dowierzając że to się dzieje!! ❤️ termin mam na początek czerwca, jestem po pierwszej wizycie u gina, który potwierdził obecność pęcherzyka. To moja pierwsza ciąża, więc chętnie się tu zapodzieje z Wami, bo wszystko jest dla mnie całkiem nowe.. 😀
 
Ja sikanie co 2 godziny równo z zegarkiem w ręku 😅 kłucie i uczucie rozciągania w podbrzuszu, o piersiach to szkoda gadać... bolą i palą żywym ogniem 🥲 mdłości głównie w nocy, sporadycznie w ciągu dnia. Zawroty głowy lekkie są :) i ciągle mi strasznie zimno. Ogólnie to też bardzo zaczęłam puchnąć, już mi mówią że wyglądam jak ciężarna a to głównie woda 😂 i 1kg do przodu....🥲🥲🥲
A racja... jeszcze piersi bolą. Ale im się nie dziwię, bo dwa rozmiary większe, musiałam się w nowe staniki zaopatrzyć 🤣🤣 a to dopiero 4 tydzień się zaczyna 😅🤣🤣 na dziś miałam termin okresu. Ja nie wiem czy po prostu bardziej na to uwagę zwracam czy co, ale w pracy ciągle ktoś mi o ciąży gada 😅🤣🤣 jakby mnie już podejrzewali 🤣🤣 fakt. Trochę "urosłam" ale rosłam wszerz od kilku miesięcy jak fajki rzuciłam 😅🤣🤣
Mdłości nie mam, ale w żadnej ciąży nie miałam 🤷 nie obrażę się jak teraz też mnie ominą 🤷
 
Cześć Dziewczyny :) dołączam do Was jeszcze nie dowierzając że to się dzieje!! ❤️ termin mam na początek czerwca, jestem po pierwszej wizycie u gina, który potwierdził obecność pęcherzyka. To moja pierwsza ciąża, więc chętnie się tu zapodzieje z Wami, bo wszystko jest dla mnie całkiem nowe.. 😀
Witaj wśród czerwcowych mam 😁
 
Dzięki :) dziewczyny sporo macie tych objawów, ja jestem juz 5 tydzień a póki co piersi mi nie urosly szczególnie, głównie mam psychiczne objawy - huśtawka nastrojów jak przy niezłym pms 🤣🤣 i strasznie się szybko męczę, muszę co chwila odpoczywać.
 
reklama
Do góry