reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Witam. Mam na imie Justyna terminal na 14 czerwiec. 1 ciaza pozamaciczna , 1 wczesniak syn ma juz 12 lat I 1 przebiegla bardzo sobrze corcia 6 lat , obecnie 3 ciaza I bardzo duzy strach z Racji osobistych mam dose duzy stres obawiam sie o zdrowie dzidziusia :( nie czuje jeszcze nic kompletnie gdzie tylko slysze juz powinas to 3 ciaza ohhh to nie pomaga ! Mieszkam za granica, gdzie opiela jest zupelnie inna. Mam nadzieje, ze tutaj po przeczytaniu postow uspokoja mnie more obawy o zdrowko dzidzi.
Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy
Justyna
witaj. Tez mieszkam za granica i tutaj tez niestety opieka trochę inna niż w Pl. To również moja 3 ciaza (16+4tc) i tez nie czuje żadnych ruchów, pomimo, ze dziewczyny już babelkowanie czuja. Tez mam dużo stresu w tej ciąży także wiele nas łączy… nie martw się, musi być dobrze ❤️.

Przeszłyśmy na forum prywatne, tam się więcej dzieje. Jak będziesz miał ochotę dołączyć to daj znać.
Pozdrawiam
Magda
 
reklama
witaj. Tez mieszkam za granica i tutaj tez niestety opieka trochę inna niż w Pl. To również moja 3 ciaza (16+4tc) i tez nie czuje żadnych ruchów, pomimo, ze dziewczyny już babelkowanie czuja. Tez mam dużo stresu w tej ciąży także wiele nas łączy… nie martw się, musi być dobrze ❤️.

Przeszłyśmy na forum prywatne, tam się więcej dzieje. Jak będziesz miał ochotę dołączyć to daj znać.
Pozdrawiam
Magda
Ohhhh bardzo dziekuje to bardzo mile, ze moge wkoncu podzielic sie tym co mnie martial, niestety wszyscy mi odradzaja fora I to jeszcze bardziej mnie przygnebilo. Chetnie dolacze xxx
Sciskam I zycze wszystkiego dobrego xx
 
Ohhhh bardzo dziekuje to bardzo mile, ze moge wkoncu podzielic sie tym co mnie martial, niestety wszyscy mi odradzaja fora I to jeszcze bardziej mnie przygnebilo. Chetnie dolacze xxx
Sciskam I zycze wszystkiego dobrego xx
czemu odradzają? Ja z przyjemnością czytam i udzielam się jak mam coś do powiedzenia. Dziele się zakupami ciążowymi- co polecam a co nie, dziewczyny ostatnio o poduszkach do spania pisały, pasach ciążowych i do auta, także zawsze możesz dowiedzieć się czegoś, co kto używa i co poleca lub nie.
 
czemu odradzają? Ja z przyjemnością czytam i udzielam się jak mam coś do powiedzenia. Dziele się zakupami ciążowymi- co polecam a co nie, dziewczyny ostatnio o poduszkach do spania pisały, pasach ciążowych i do auta, także zawsze możesz dowiedzieć się czegoś, co kto używa i co poleca lub nie.
I dlatego wlasnie zdecydowalam sie tu napisac, wole mowic o ciazy I zobaczyc jakies ciekawostki :) Rady I doswiadczenia. Bardzo dziekuje za odpowiedz x
 
Cześć
Również chciałabym prosić o dodanie do grupy prywatnej.
Termin mam na 6 czerwca, to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie takie nowe :)
 
reklama
Hej wszystkim :) ja również chciałabym dołączyć jako czerwcowa mamusia. W sumie nie wiem czy czerwcowa czy lipcowa bo termin mam na 30 czerwca więc różnie to może być ale postanowiłam napisać tutaj :)
Jestem teraz w 15 tygodniu i to moje pierwsze dziecko. Brzuszek się zaokrągla już, samopoczucie lepsze niż w pierwszym trymestrze. Fajnie poczytać doświadczenia innych na podobnym etapie ciąży.
 
Do góry