reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej, jestem Agnieszka. Byłam już na listopadowych mamach 2019,teraz czeka mnie czerwcowy dzidziuś 🙂 przed córka 2019 było poronienie, po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę. Termin teraz z Om na 11 czerwca ale będzie cesarka wcześniej, bo przy córce miałam brak postępu porodu już w 42tyg i skończyło się cesarka 😁 Jeśli macie jakąś prywatna grupę to proszę o dodanie mnie, będzie mi miło Was poznać 😍
 
Dziewczyny, dodamy was wszystkie. Mam jednak ogromną prośbę - jeśli któraś się jeszcze "ukrywa", a wie, że będzie chciała dołączyć do prywatnego forum, to proszę o jak najszybsze ujawnienie się. Jesteśmy już lub wchodzimy w drugi trymestr, w większości zdążyłyśmy się już nieźle poznać i stworzyć paczkę.
 
Ja teraz dopiero przyszłam, bo mi się przypomniało o tym forum, więc nie ukrywałam się 😁 Czekam jeszcze na uprawnienia, bo oba linki nie działają.
 
Hej dziewczyny! To jeszcze ja się ujawnię ;) Termin mam na 19 czerwca. To moje pierwsze dzieciątko <3 Czy też mogę prosić o dodanie do prywatnego forum? Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Witam. Mam na imie Justyna terminal na 14 czerwiec. 1 ciaza pozamaciczna , 1 wczesniak syn ma juz 12 lat I 1 przebiegla bardzo sobrze corcia 6 lat , obecnie 3 ciaza I bardzo duzy strach z Racji osobistych mam dose duzy stres obawiam sie o zdrowie dzidziusia :( nie czuje jeszcze nic kompletnie gdzie tylko slysze juz powinas to 3 ciaza ohhh to nie pomaga ! Mieszkam za granica, gdzie opiela jest zupelnie inna. Mam nadzieje, ze tutaj po przeczytaniu postow uspokoja mnie more obawy o zdrowko dzidzi.
Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy
Justyna
 
Do góry