reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Najwyraźniej limit ograniczony tylko do wybranych ;)
To nie tak. Zazwyczaj grupy zamknięte przyjmują nowych członków do połowy ciąży. Potem nowych osób się nie dopisuje, bo jest już dużo prywaty, zdjęć itd. Ciężko się otworzyć gdy co chwilę wskakuje nowa osoba. Gdzieś limit czasowy musi być ;)
 
To nie tak. Zazwyczaj grupy zamknięte przyjmują nowych członków do połowy ciąży. Potem nowych osób się nie dopisuje, bo jest już dużo prywaty, zdjęć itd. Ciężko się otworzyć gdy co chwilę wskakuje nowa osoba. Gdzieś limit czasowy musi być ;)
Dla mnie luz, jeśli nauczę się moderowaać grupę i będą chetne to zabawimy się w nową grupę :)
 
ale ja założyłą nową zamkniętą grupę, o tej piszę: https://www.babyboom.pl/forum/grupy/czerwcowki-2023.807/
Tak ale link nie działa. Każdą grupę zamkniętą, na której jestem, zakładała aniaslu. Był wyznaczony wśród nas moderator, który wysyłał Ani listę jakie osoby dołączyć. Każda osoba z listy dostawała link i kod dostępu od Ani na skrzynkę. Jak ktoś chciał dołączyć później to ta sama zasada. Moderator wysyłał kolejna listę do Ani żeby dołączyła dane osoby
 
Tak ale link nie działa. Każdą grupę zamkniętą, na której jestem, zakładała aniaslu. Był wyznaczony wśród nas moderator, który wysyłał Ani listę jakie osoby dołączyć. Każda osoba z listy dostawała link i kod dostępu od Ani na skrzynkę. Jak ktoś chciał dołączyć później to ta sama zasada. Moderator wysyłał kolejna listę do Ani żeby dołączyła dane osoby
można samemu założyć grupę 😉 kiedyś nie można było, teraz znowu można.
 
reklama
Tak ale link nie działa. Każdą grupę zamkniętą, na której jestem, zakładała aniaslu. Był wyznaczony wśród nas moderator, który wysyłał Ani listę jakie osoby dołączyć. Każda osoba z listy dostawała link i kod dostępu od Ani na skrzynkę. Jak ktoś chciał dołączyć później to ta sama zasada. Moderator wysyłał kolejna listę do Ani żeby dołączyła dane osoby
i faktycznie tak było rok temu, ale chyba coś się zmieniło skoro można samemu znowu założyć grupę zamknięta i przyjmować :)
 
Do góry