reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

jak wspomnialam wczesniej, nie chce cie zniechecac😊 zgadzam sie z tym ze miala prawo do zawodu, ale w trakcie robienia specjalizacji dopiero sie uczy pod okiem kogos bardziej doswiadczonego. Dopiero pozytywnie zdany egzamin swiadczy o tym ze zdobyla wiedze fachowa potrzebna do nazwania sie specjalista w danej dziedzinie. Ja po prostu bedac np. Na stole opercyjnym wolalabym zeby operowal mnie lekarz po specjalizacji a nie w trakcie. I gdybym sie dowiedziala ze moj ginekolog nie zdal np na pierwszym podejsciem tez nie wzbudzilby mojego zaufania. Na szczescie moja lekarka ma specjalizacje. Moze jestem nieufna, wiec nie przejmuj sie mna:) ja po prostu w swoim zyciu trafilam na wielu niekompetentych lekarzy wiec teraz jestem bardzo krytyczna i ostrozna jesli chodzi o to komu powierzam swoje zdrowie.
Tak jak pisalam wcześniej nie wiesz na kogo trafisz np w szpitalu. Dyżuruje tez lekarz w trakcie A nawet bez.
 
reklama
Tak jak pisalam wcześniej nie wiesz na kogo trafisz np w szpitalu. Dyżuruje tez lekarz w trakcie A nawet bez.
Mi CC robili rezydentka i student. Rodziłam w szpitalu uniwersyteckim więc można się było tego spodziewać 😉 ale jestem zszyta bardzo ładnie. Za to moją znajomą ciął i szył ordynator i jak zobaczyłam szycie to miałam łzy w oczach jak można komuś zrobić takie coś
 
Witajcie Dziewczyny
Też jestem czerwcowka 2023. Moge do Was dołączyć? 😉 Widzę,że jesteście kopalnia wiedzy i wsparcia 😉

OM miałam 09.09.22, termin wypada na 16.06. To moja trzecia ciąża. Mam już dwoch synków. Mam nadzieję,że tym razem będzie dziewczynka 🙂 Terminy poprzednich porodów wypadały też w czerwcu. Trzeci raz jestem czerwcowka 😁 nigdy jednak nie dotrwałam do terminu porodu. Rozwiązanie było zawsze 2-3 tyg przed wyznaczonym terminem. Ciekawe jak będzie tym razem.

Chciałabym w przyszłym tyg zrobić test sanco, ale zastanawiam się czy nie za wcześnie. Już tak bardzo chciałabym zrobić ten test. Czy któraś z Was robiła już test Sanco albo Nifty?


Ściskam Was mocno i życzę miłego wieczoru
 
Witajcie Dziewczyny
Też jestem czerwcowka 2023. Moge do Was dołączyć? 😉 Widzę,że jesteście kopalnia wiedzy i wsparcia 😉

OM miałam 09.09.22, termin wypada na 16.06. To moja trzecia ciąża. Mam już dwoch synków. Mam nadzieję,że tym razem będzie dziewczynka 🙂 Terminy poprzednich porodów wypadały też w czerwcu. Trzeci raz jestem czerwcowka 😁 nigdy jednak nie dotrwałam do terminu porodu. Rozwiązanie było zawsze 2-3 tyg przed wyznaczonym terminem. Ciekawe jak będzie tym razem.

Chciałabym w przyszłym tyg zrobić test sanco, ale zastanawiam się czy nie za wcześnie. Już tak bardzo chciałabym zrobić ten test. Czy któraś z Was robiła już test Sanco albo Nifty?


Ściskam Was mocno i życzę miłego wieczoru
Hej, miło Cię poznać 😊 ja też jestem w trzeciej ciąży, niestety dwie poprzednie poroniłam (2020 i 2021r). Termin mam na 1 czerwca. Robiłam we wtorek Sanco będąc 11+6😊 czekam na wyniki, powinny być max w środę.
 
Hej, miło Cię poznać 😊 ja też jestem w trzeciej ciąży, niestety dwie poprzednie poroniłam (2020 i 2021r). Termin mam na 1 czerwca. Robiłam we wtorek Sanco będąc 11+6😊 czekam na wyniki, powinny być max w środę.
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 😔 Trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było dobrze i żebyś w czerwcu tuliła zdrowe Maleństwo 🙂 a miałaś już USG prenatalne?

Mój lekarz prowadzący też mówiła,żeby zrobić sanco w 12 tyg, ale chyba zrobię tydzień wcześniej, bo już się tak bardzo nie mogę doczekać.
 
Staram się nadrobić zaległości w mojej nieobecności tutaj i doczytać to co pisalyscie. A to ponad 300 stron! Niezła produkcja! 😁

Strasznie mi przykro,że nie wszystkie serduszka naszych dzieci wciąż biją. 😔 Chyba każda z nas czuje niepokój przed wizyta i USG.

Pisalyscie o ciążowych mdłościach. Spodziewałam się strasznych mdłości, bo w poprzednich ciążach mdłości prowadziły do wymiotów nawet kilka razy dziennie. A tym razem jest inaczej. Bardzo mnie to zaskoczyło. Mdli mnie tylko jak jestem bardzo głodna. Apetyt mam niestety baaardzo duży. Ciągle jem 😔 już przytyłam prawie 5 kg. Jak tak dalej pójdzie to niedługo będę naprawdę wielorybem hihi 😂

Mogłabym też prosić o dodanie do wątku prywatnego?🙏
 
reklama
Witajcie Dziewczyny
Też jestem czerwcowka 2023. Moge do Was dołączyć? 😉 Widzę,że jesteście kopalnia wiedzy i wsparcia 😉

OM miałam 09.09.22, termin wypada na 16.06. To moja trzecia ciąża. Mam już dwoch synków. Mam nadzieję,że tym razem będzie dziewczynka 🙂 Terminy poprzednich porodów wypadały też w czerwcu. Trzeci raz jestem czerwcowka 😁 nigdy jednak nie dotrwałam do terminu porodu. Rozwiązanie było zawsze 2-3 tyg przed wyznaczonym terminem. Ciekawe jak będzie tym razem.

Chciałabym w przyszłym tyg zrobić test sanco, ale zastanawiam się czy nie za wcześnie. Już tak bardzo chciałabym zrobić ten test. Czy któraś z Was robiła już test Sanco albo Nifty?


Ściskam Was mocno i życzę miłego wieczoru
Hej 🙂 ja będę robiła Nipt w poniedziałek, to będzie 10+5. Miałam zrobić dziś, ale cóż, nie udało się, będę musiała trochę dłużej poczekać 😉
 
Do góry