reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny a czy Wam tez tak wybiło brzuch? Dzisiaj mam 10+6 a już na odpietym guziku od spodni wracałam do domu za chwile wszyscy będą wiedzieć 😂
 
reklama
Dziewczyny, a czujecie jakies ciagnecia, klucia w dole brzucha? Dzisiaj caly dzien mam tak jakby cos sie napinalo :(
Ja czuję pachwiny w ciągu dnia raz lewa raz prawa chodzi. Czasem Macic ciągnie.. To normalne, wszystko się rozciąga w środku i robi dla dzidzi miejsce 😊. Na chłodno do tego podchodzę 😊 całe szczęście nie mam wymiotów ale za to jak o jedzeniu pomyślę (mięso i ogólnie 2 danie obiad w szczególności) to mam takie mdłości, że głowa mała 🤢. Dzisiaj robiłam moim chłopakom schabowe, jenyy aż cała się spociłam przy tym a obiadu i tak nie zjadłam 🤣.
Aktualnie oglądam KSW ❤️ uwielbiam!
 
Dziewczyny a czy Wam tez tak wybiło brzuch? Dzisiaj mam 10+6 a już na odpietym guziku od spodni wracałam do domu za chwile wszyscy będą wiedzieć 😂
W dopasowanych jeansach z wyższym stanem bądź spódnicach dopasowanych wyższych już mi ciaśniej, brzuch wygląda jakby wzdęty, taki ,tlustszy" 🤣 ogólnie z samego rana jak wstanę jest jeszcze w miarę a za chwilę wywala 😅 jeszcze trochę i chyba za niedługo zacznę zakladac ciążowe, nie będzie widać a będzie wygodniej siedzieć przed biurkiem cały dzień
 
@KAROLA2525 , @93kora , @Lubiekluskikladzione Dzięki dziewczyny za rady. Właśnie czuję się zdrowa, chociaż w domu u dziecka była infekcja.
@93kora Daj znać jakie będą poniedziałkowe wyniki.

Refluks daje dużo nieprzyjemnych objawów. Mnie dopadł przed ciążą, myślałam że mam zawał. Teraz nie mogę brać leków, lekarz kazał wspierać się Gavisconem albo kleikiem z siemienia lnianego.
Będę robiła w Diagnostyce to powinnam mieć w ten sam dzień. Ale najpierw prowadzę syna do szkoły, więc pójdę na 10 dopiero 😊
 
reklama
Do góry