reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Wiecie ja w pierwszej ciazy mialam na plusie cale 10 kg ktore po porodzie od razu zeszlo. Ale czlowiek mlody byl 21 lat....potem 25 kolejna ciaza cukrzyca ciazowa i weszlo 18kg
W trzeciej sie pilnowalam ale 12 tez było na plus....teraz...coz. schudlam ponad 5kg zanim w ciaze zaszlam....zaczymam z 70kg....no nie yen wiek co poprzednio....nie ten
No ja np rodziłam 8 lat temu, i przytyłam 30 kg 🤭 ale szczupła byłam. Teraz to samo kg lecą mi do przodu już.
 
Ja w poniedziałek zaczynam 8 tydzień i też tak mam 😂 tylko Już raz rodziłam i ponoć kobiety, które już rodziły szybciej brzuszek mają, coś w tym jest 🤣
No właśnie ja tez już raz rodziłam i w ciąży z synem brzuch było widać dopiero koło 5 miesiąca a teraz jestem w szoku ze tak szybko się pojawił.
 
W dopasowanych jeansach z wyższym stanem bądź spódnicach dopasowanych wyższych już mi ciaśniej, brzuch wygląda jakby wzdęty, taki ,tlustszy" 🤣 ogólnie z samego rana jak wstanę jest jeszcze w miarę a za chwilę wywala 😅 jeszcze trochę i chyba za niedługo zacznę zakladac ciążowe, nie będzie widać a będzie wygodniej siedzieć przed biurkiem cały dzień
Mam tak samo do południa jest znośnie a później to już odpinam guziki tez już myśle o ciążowych spodniach lubiłam w nich chodzić są mega wygodne 🙂
 
reklama
Dziewczyny a czy Wam tez tak wybiło brzuch? Dzisiaj mam 10+6 a już na odpietym guziku od spodni wracałam do domu za chwile wszyscy będą wiedzieć 😂
Ja mam ciążę spożywczą 🤭 ale nad blizną miałam płasko a widzę, że już się wybija taki fałdek. muszę kupić jakieś legginsy ciążowe, bo w domu mam ostatnie luźniejsze spodnie 🙆
 
Do góry