reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Hej
Nieśmiało się witam chociaż czytam praktycznie od początku. Chwilę podczytywałam majowe mamy jak jeszcze nie było wątku.
To moja 4 ciążą lecz 1 poronienie w 16 tc ( ciąży bliźniaczej ).
Z tego powodu ciążą jest podwyższonego ryzyka bardzo szybko przeszłam na zwolnienie lekarskie i praktycznie dużo leżę. Jedna hospitalizacja za mną z powodu krwawienia/ plamienia także luteina.
Nadal śladowe ilości plamienia / brudzenia.
Serduszko biję, dzieciątko rośnie. Termin na 20 czerwiec.
Ciążę prowadzę na NFZ , ale przez moje hm sytuację zdjęć z USG mam już dużo, w żadnej ciąży nie miałam tyle na początku.
U mnie dużo lęku i stresu..

Prenatalne mam 14.12.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej
Nieśmiało się witam chociaż czytam praktycznie od początku. Chwilę podczytywałam majowe mamy jak jeszcze nie było wątku.
To moja 4 ciążą lecz 1 poronienie w 16 tc ( ciąży bliźniaczej ).
Z tego powodu ciążą jest podwyższonego ryzyka bardzo szybko przeszłam na zwolnienie lekarskie i praktycznie dużo leżę. Jedna hospitalizacja za mną z powodu krwawienia/ plamienia także luteina.
Nadal śladowe ilości plamienia / brudzenia.
Serduszko biję, dzieciątko rośnie. Termin na 20 czerwiec.
Ciążę prowadzę na NFZ , ale przez moje hm sytuację zdjęć z USG mam już dużo, w żadnej ciąży nie miałam tyle na początku.
U mnie dużo lęku i stresu..

Prenatalne mam 14.12.
Pozdrawiam
Heej:) witamy następna mamusie :)
U nas stresik niestety też występuje :) musimy jakoś sobie z tym radzić 🙂😍
 
Ja ostatnio zaczęłam się stresować jeszcze mocniej, że pójdę w czwartek na USG i okaże się, że serduszko nie bije :( zamówiłam detektor tętna, żeby choć trochę się odstresować
 
Hej, ja dziś się zapisałam na usg i pappa pod koniec listopada. Będę wtedy 12 + 4.
Czy wasi lekarze dają wam zdjęcia z usg? Ostatnio nie dostałam. I przez przypadek dowiedziałam się od koleżanki, ze moja doktor nie daje zdjęć z usg. Za pierwszym razem dała, za drugim niestety nie.

Mój lekarz w poprzedniej ciąży nie dał mi ani jednego zdjęcia, ale dużo z USG nagrywałam telefonem, teraz na pierwszej wizycie dostałam zdjęcie :)
 
Hej
Nieśmiało się witam chociaż czytam praktycznie od początku. Chwilę podczytywałam majowe mamy jak jeszcze nie było wątku.
To moja 4 ciążą lecz 1 poronienie w 16 tc ( ciąży bliźniaczej ).
Z tego powodu ciążą jest podwyższonego ryzyka bardzo szybko przeszłam na zwolnienie lekarskie i praktycznie dużo leżę. Jedna hospitalizacja za mną z powodu krwawienia/ plamienia także luteina.
Nadal śladowe ilości plamienia / brudzenia.
Serduszko biję, dzieciątko rośnie. Termin na 20 czerwiec.
Ciążę prowadzę na NFZ , ale przez moje hm sytuację zdjęć z USG mam już dużo, w żadnej ciąży nie miałam tyle na początku.
U mnie dużo lęku i stresu..

Prenatalne mam 14.12.
Pozdrawiam
Wszystko będzie dobrze , nastawienie bardzo dużo robi :)
 
Ja dziś po krzywej cukrowej (czekam na wyniki) i po wizycie. Wizytą jestem rozczarowana chyba bardzo zmienił się standard w Medicover, bo prowadziłam tam dwie poprzednie ciąże (co prawda w innym mieście) i byłam bardzo zadowolona, a teraz zbieram szczękę z podłogi. Wizyty mają być co cztery tygodnie, kolejne badanie krwi i moczu (uwaga!) w 20tc (ja jestem 6/7). Poprzednio zawsze robiłam badania co 3 tygodnie, mam 36 lat, skłonności do anemii, niedoczynność tarczycy i pewnie cukrzycę ciążową, no te badania za 13 tygodni powaliły mnie na łopatki. Szukam prywatnie kogoś do prowadzenia, ale wkurzam się bo jakby nie było za ten Medicover też płacę.
Chyba zalecenie jest żeby mocz badać co miesiąc. Ja miałam przed każdą wizytą. Zawsze mocz i morfologię
 
reklama
Pytanie do was dziewczyny , dziś byłam u stomatologa i bez znieczulenia robił mi jednego zęba , była masakra 🙈🙈🙈
Mam do zrobienia 1 kanałowe i 2 plomby , czy macie doświadczenie ze znieczuleniem w ciąży i kosztami w ciąży na NFZ ??
 
Do góry