reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Tak ja miałam 2 karty ciazy i ustawiałam tak wizyty by właśnie chodzić mniej więcej co 2 tyg

Mi teraz ten lekarz na NFZ powiedział, że mam założyć kartę ciąży u prywatnego i z nią przychodzić do niego. No i zupełnie przypadkiem właśnie wyszło że mniej więcej co 2 tygodnie będę miała wizyty. Raz u prywatnego, raz na NFZ :)
 
reklama
Hej, ja dziś się zapisałam na usg i pappa pod koniec listopada. Będę wtedy 12 + 4.
Czy wasi lekarze dają wam zdjęcia z usg? Ostatnio nie dostałam. I przez przypadek dowiedziałam się od koleżanki, ze moja doktor nie daje zdjęć z usg. Za pierwszym razem dała, za drugim niestety nie.
 
Hej, ja dziś się zapisałam na usg i pappa pod koniec listopada. Będę wtedy 12 + 4.
Czy wasi lekarze dają wam zdjęcia z usg? Ostatnio nie dostałam. I przez przypadek dowiedziałam się od koleżanki, ze moja doktor nie daje zdjęć z usg. Za pierwszym razem dała, za drugim niestety nie.
Ja dostaje za każdym razem zdjęcie
 
reklama
Do góry