reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja mam cały dzień mdłości, tak od około 6 tygodnia, nawet do 23ciej w nocy. ALe ostatnio zaczęły mi powoli przechodzić ( teraz czy to dobrze, czy jednak źle ? 🤔 ).

Co ciekawe - jak się nudzę, to oglądam na yt jak robią koreański street food i zupełnie nie jest mi od tego gorzej. Ale jak tylko otworzę u siebie lodówkę i patrzę na jedzenie, to gula w gardle ;/
 
reklama
Zatem czekamy :)

Czy wy też jesteście ciągle głodne ? Ja się dzisiaj nie mogę opanować, godzinka i mnie tak ssie, że brak słow 🤭 najgorsze, że dalej na nic totalnie nie mam ochoty i jem na siłę, zero smaków i zachcianek na cokolwiek
Mam identycznie 😆 non stop jestem głodna, a jak pomyślę o jedzeniu jakimś konkretnym to mnie odpycha wszystko 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Ja mam cały dzień mdłości, tak od około 6 tygodnia, nawet do 23ciej w nocy. ALe ostatnio zaczęły mi powoli przechodzić ( teraz czy to dobrze, czy jednak źle ? 🤔 ).

Co ciekawe - jak się nudzę, to oglądam na yt jak robią koreański street food i zupełnie nie jest mi od tego gorzej. Ale jak tylko otworzę u siebie lodówkę i patrzę na jedzenie, to gula w gardle ;/

W którym jesteś teraz tygodniu? 😉Może jest nadzieja, że przejdą szybciej niż w 2 trymestrze 🫣
 
Dzisiaj od rana chodza za mna jakies dziwne myśli 👀cos ostatnio dużo poronien, serce przestaje bić jestem przerazona.
Ja dziś znów plamienie, niby delikatne, ale to stresuje. Dostałam wskazówki żeby brać dodatkowo magnez i nospe w przypadku plamień. Gdyby się coś więcej pojawiło, nasiliło, to zgłosić do lekarza. To będzie długi tydzień czekania na kolejną wizytę 🙈 ale cały czas sobie myślę, że zamartwianie i czytanie cudzych historii nic nie zmieni 🤷‍♀️
 
Ja dziś znów plamienie, niby delikatne, ale to stresuje. Dostałam wskazówki żeby brać dodatkowo magnez i nospe w przypadku plamień. Gdyby się coś więcej pojawiło, nasiliło, to zgłosić do lekarza. To będzie długi tydzień czekania na kolejną wizytę 🙈 ale cały czas sobie myślę, że zamartwianie i czytanie cudzych historii nic nie zmieni 🤷‍♀️
Kiedy masz wizyte? Dobrze ze ci podal wskazówki. Jaki kolor masz plamienie? Wiadomo każde plamienie to stres rozumiem ale nie mogę tego pojąc a wiem z własnego życia ze sa kobiety które w ciąży mają normalnie okres nie możliwe to jest dla mnie. Trzynam kciuki 👍
 
reklama
Cześć, dziewczyny. Do wątku prywatnego się nie zapisuję, bo muszę się z Wami całkowicie pożegnać. Byłam dziś na wizycie - serduszko przestało bić pod koniec 9. tygodnia.
Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę wszystkiego dobrego! 😘
tak mi przykro, trzymaj się życzę Ci siły i dużo szczęścia na dalszej drodze ❤️ tule mocno
 
Do góry