reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

U mnie dzisiaj minimalnie lepiej z mdłościami, odpukać, bo mam nadzieję że tak zostanie 🫣 od razu lepszy humor 😇
Kupiłam sobie wczoraj te gumy do żucia pregna vomi, wzięłam jedną na wieczór ale nie pomogła i przed snem czułam się fatalnie… Więc nie wiem czego to zasługa, że dzisiaj jest lepiej 🧐
Muszę poczytać o tych wszystkich badaniach prenatalnych bo przyznam, że jestem totalnie zielona 😢
Nie wiem też co zrobić z badaniami, mam skierowanie od prywatnego gina na wszystkie badania typu morfologia, tsh, infekcyjne itp ale musiałabym za nie normalnie zapłacić. Z kolei za 1,5 tygodnia mam wizytę na luxmed i liczę, że też dostanę skierowanie na te same badania i zrobiłabym je w pakiecie…
Tylko nie wiem czy mam tyle czekać… 😓
 
reklama
U mnie dzisiaj minimalnie lepiej z mdłościami, odpukać, bo mam nadzieję że tak zostanie 🫣 od razu lepszy humor 😇
Kupiłam sobie wczoraj te gumy do żucia pregna vomi, wzięłam jedną na wieczór ale nie pomogła i przed snem czułam się fatalnie… Więc nie wiem czego to zasługa, że dzisiaj jest lepiej 🧐
Muszę poczytać o tych wszystkich badaniach prenatalnych bo przyznam, że jestem totalnie zielona 😢
Nie wiem też co zrobić z badaniami, mam skierowanie od prywatnego gina na wszystkie badania typu morfologia, tsh, infekcyjne itp ale musiałabym za nie normalnie zapłacić. Z kolei za 1,5 tygodnia mam wizytę na luxmed i liczę, że też dostanę skierowanie na te same badania i zrobiłabym je w pakiecie…
Tylko nie wiem czy mam tyle czekać… 😓
A nie możesz umówić np teleporady albo napisać na czacie, że jesteś w ciąży i bys chciała zrobić sobie badania jeszcze przed wizytą, żeby już z lekarzem je omówić? Powinni Ci dać skierowania.

U mnie też dziś trochę lepiej z mdłościami, też nie wiem czemu, ale nie narzekam 😁
 
Współczuje Wam tych mdłości. Ja nie mam żadnych i jem prawie wszystko. Na dużo rzeczy nie mam ochoty. Jem przeważnie owoce, trochę warzyw (maja dla mnie dziwny smak), jogurty, mleko z owsianka i chleb z masłem i solą 😅. Na mięso nie mam ochoty, kawy już 2 tyg nie pije, ciężko mi trafić z obiadem, bo na nic nie mam smaka, zreszta nie jem dużo, ale czesto
 
Dzis przeczytalam ciekawostkę nt. mdłości. Oczywiście nieznane są do końca przyczyny. Ale jednym z czynników może być płeć żeńska dziecka. Ciekawe, nigdy wcześniej o tym nie słyszałam 😆
 
Dzis przeczytalam ciekawostkę nt. mdłości. Oczywiście nieznane są do końca przyczyny. Ale jednym z czynników może być płeć żeńska dziecka. Ciekawe, nigdy wcześniej o tym nie słyszałam 😆
znajoma, która jest w ciąży z dziewczynka miała zero mdłości i jakichkolwiek innych objawów, zupełnie jak ja (oprócz pobolewania brzucha i ból piersi) 😆 u mnie w rodzinie nikt nie miał mdłości i wymiotów. Myśle ze to może geny. 😃
 
Dziewczyny mam szybkie pytanie. Nie pamiętam czy wzięłam rano duphaston 🤦🏼‍♀️pierwszy raz mam taką sytuację 🙄 moje pytanie brzmi czy lepiej wziąć jeszcze jedna na wypadek gdybym faktycznie nie wzięła czy nie brać i wziąć kolejna wieczorem? Mam przypisane od gina 2x1.
Z tego co wiem jeśli pominie się tabletkę powinno się ją wziąść jak najszybciej jeśli nie minęło 12 godzin, ale u Cb jest inny przypadek bo nie pamiętasz czy wzięłaś... A może przelicz tabletki od kiedy bierzesz??? Wyjaśni się. Ale jeśli nie bd jednak wiedziała to raczej bym wzięła
 
reklama
Dzis przeczytalam ciekawostkę nt. mdłości. Oczywiście nieznane są do końca przyczyny. Ale jednym z czynników może być płeć żeńska dziecka. Ciekawe, nigdy wcześniej o tym nie słyszałam 😆
dementuję plotki, mam już chłopca a mdłości były takie, że przez ponad miesiąc po wyjściu z marketu był rzyg 🙃
 
Do góry