reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Na tą chwilę nic do przodu, nic do tyłu, ale ja chętnie przyjmę dodatkowe kg :) obecnie waga całe 49 kg.. Moj syn waży więcej ode mnie (12 latek😹)
 
reklama
Ja dostałam l4 nawet jak nie było pęcherzyka, na podstawie bety
To fajny lekarz. Ja dostałam, już po potwierdzeniu serduszka, ale trochę z łaską. Bo ogólnie nie ma wskazań do zwolnienia, przecież praca biurowa to taka słodycz, żadnego stresu ani nic... Ale ważne, że ostatecznie dostałam. Poprzednim razem lekarka mi dała jak miałam małe plamienie, mimo że nie bardzo chciałam. A potem jak zapytałam, to myślałam, że mi krzywdę zrobi. Że przecież ja jestem zdrowa, że ona się nie będzie podkładać, że są takie kontrole lekarzy, że ona nie chce stracić prawa do wykonywania zawodu... Ona ogólnie była straszną służbistką. Poszłam pozniej do innej, dała bez problemu.
 
Przy jakim wzroście? :)
164 cm, jestem ogólnie "małym człowieczkiem", jak to mąż mówi 😏 mam problem z przytyciem, schudnąć mogę bez problemu, ale przytyć to już męczarnia. Takie geny, po tacie moim też jest szczuplutki, chociaż wysoki. Dlatego teraz jem ile mogę i to co chwila coś miele w tej buzi 🤭
 
reklama
Do góry