reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny jestem tu nowa i potrzrbuje porady. Ostatnia miesiączka 15.09 wg aplikacji dzisiaj 6+ 0 byłam dzisiaj u lekarza na usg sam pęcherzyk 5.8mm martwić się? Czy na spokojnie poczekać ten tydzień?
Spokojnie poczekaj tydzień, owulacji mogła być później i ciąża wtedy będzie młodsza:)
 
reklama
Ja czuje sie wporzadku bez żadnych objawów i lekarz po pierwszej wizycie zapytał sie czy chce zwolnienie i na drugiej też sie pytal pomimo ze wie ze msm pracę ok siedzącą
No właśnie i tego się obawiam bo mój się nic nie pyta.. a mam za sobą już poronienie w 2014r. I ostatnia ciaze spędziłam w większości w szpitalu.. nie dość że cukrzycę miałam to jeszcze w 19 tygodniu dostałam krwawienia ze skrzepami i okazało się że pęk krwiak więc ciaza zagrożona i pełno leków do 36 tygodnia... potem ciągle cis.. a na koniec małopłytkowość i po porodzie dostałam krwotoku więc działo się... ale ten lekarz o tym nie wie bo w sumie wcześniej byłam u siebie w miejscowości ale teraz zamknęli oddzial i moich lekarzy nie ma więc dojeżdżam prywatnie 40km.. No a ostatnio naprawdę mam bardzo duzo stresów i jestem ciągle zmęczona.. nie wiem jak go poprosić o te L4 .. i czy 10 tc to nie za wcześnie? Mąż mówi że najwyżej poszukamy inego lekarza..tylko że ja nie mam nic do tego.. jest tylko obawa ze nie da mi zwolnienia bo nawet nie pyta się czy pracuje i gdzie...😞🤔
 
bardzo wysokie… odebrałam wynik dziś - 9,357 ulU/ml. Boje się ze to może teraz zaszkodzić fasolce.
u mnie jest 50 wprowadzona przy TSH 3,13, ale brałam wcześniej już 25, bo miałam nieco za wysokie przy staraniach się o ciąże.. ft3 i ft4 u mnie w normie. Super, że z fasolką wszystko dobrze i najważniejsze, że od razu jesteś pod opieką lekarzy :)
 
u mnie jest 50 wprowadzona przy TSH 3,13, ale brałam wcześniej już 25, bo miałam nieco za wysokie przy staraniach się o ciąże.. ft3 i ft4 u mnie w normie. Super, że z fasolką wszystko dobrze i najważniejsze, że od razu jesteś pod opieką lekarzy :)
mam tylko nadzieje ze nie będzie za późno…. Splakalam się jak głupia 😫
 
No właśnie i tego się obawiam bo mój się nic nie pyta.. a mam za sobą już poronienie w 2014r. I ostatnia ciaze spędziłam w większości w szpitalu.. nie dość że cukrzycę miałam to jeszcze w 19 tygodniu dostałam krwawienia ze skrzepami i okazało się że pęk krwiak więc ciaza zagrożona i pełno leków do 36 tygodnia... potem ciągle cis.. a na koniec małopłytkowość i po porodzie dostałam krwotoku więc działo się... ale ten lekarz o tym nie wie bo w sumie wcześniej byłam u siebie w miejscowości ale teraz zamknęli oddzial i moich lekarzy nie ma więc dojeżdżam prywatnie 40km.. No a ostatnio naprawdę mam bardzo duzo stresów i jestem ciągle zmęczona.. nie wiem jak go poprosić o te L4 .. i czy 10 tc to nie za wcześnie? Mąż mówi że najwyżej poszukamy inego lekarza..tylko że ja nie mam nic do tego.. jest tylko obawa ze nie da mi zwolnienia bo nawet nie pyta się czy pracuje i gdzie...😞🤔
Powiedz wprost ze chcesz zwolnienie i podaj argument odnośnie twojej sytuacji jaka mialas i ze Praca jest bardzo stresująca , dla mnie powinnien dac i tyle. Każda z nas jest inna. Jedna potrzebuje druga nie i lekarz tu nie powinnien ci odmówić wogole, nawet gdybyś dobrze sie czula, psychika też jest ważna a stres nie pomaga ani tobie ani dziecku
 
reklama
Do góry