reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

A jeśli chodzi o pracę to jeśli będe po 1 wizycie lekarskiej, będzie serduszko to od razu mówię pracodawcy.
Chcą mnie jeszcze teraz wysłać na jakieś szkolenie, jest ono płatne, (pracodawca pokrywa koszt) później jak mam wysłuchiwać czemu nie powiedziałam to wolę powiedzieć
 
reklama
Nie miałam pojęcia, ale w sumie nie są to typowe delegacje, zazwyczaj trwa to pół dnia, maksymalnie dniówkę…
Muszę przemyśleć sprawę, kolejną wizytę prywatnie mam dopiero 29.11. ale umówiłam się też w końcu na luxmed do lekarki z dobrymi opiniami więc może wtedy podziałam z jakimś zaświadczeniem 😌
Ja też w chodzę do luxmedu.
ja pracuje biurko w biurko z szefowa, tez mniej więcej wiemy kiedy każda z nas ma okres (jednej się kończył a drugiej zaczynał). Dzisiaj już coś zaczęła mówić o okresie, ze dostała itd ale na szczęście klient wszedł 😅 już

Dokładnie wiem co czujesz, będzie dobrze, trzymam kciuki! ☺️
Też trzymam kciuki ! 😉
 
reklama
ja pracuje biurko w biurko z szefowa, tez mniej więcej wiemy kiedy każda z nas ma okres (jednej się kończył a drugiej zaczynał). Dzisiaj już coś zaczęła mówić o okresie, ze dostała itd ale na szczęście klient wszedł 😅 już byłam zestresowana
Też tak mam..😔
Tylko że u mnie nikt się nie ucieszy napewno..
Ogólnie chciałam pracować do koca listopada ale mam ostatnio bardzo stresująca pracę i na wizycie 4 listopada pogadam z lekarzem... Z tym że boję się że lekarz mi nie da L4..😥
 
Do góry