reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Cześć jestem Iza,
Termin mi wychodzi na 11 czerwca.
Serce już bije. Mdłości, senność niestety.
Pojawiły się krwiaki wiec plamienia i duphaston wjechał…
Aaa i tez macie libido -100? :p
Ja ochotę mam, ale kurcze za bardzo się stresuje tym czy wszystko jest okej i nie mogę się wyluzować, po wizycie sobotniej powinno być lepiej 🙈
 
reklama
Znając życie będize lepiej na 2 -3 dni, potem znowu jakaś stresowa faza wjedzie i człowiek będzie się martiwł kolejnymi rzeczami 😅
Bardzo możliwe 😅😅 chociaż to będzie nowy etap, którego jeszcze nie znam, bo za pierwszym razem poroniłam w tym dniu, w którym jestem aktualnie i to jednak siedzi gdzieś z tyłu głowy 🙈 mimo pozytywnego nastawienia 😊
 
reklama
Cześć jestem Iza,
Termin mi wychodzi na 11 czerwca.
Serce już bije. Mdłości, senność niestety.
Pojawiły się krwiaki wiec plamienia i duphaston wjechał…
Aaa i tez macie libido -100? :p
suuuper gratulacje :)
U mnie libido spadło :/ jaka blokada albo strach żeby wszytsko było ok. Ale moj nie naciska ale ileż można bez tego😂
 
Do góry