reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Ja to piersi dotknąć nie mogę 🙈 a senność też męczy. Pogoda nie pomaga.
Zrobiłam gołąbków na trzy dni więc niedziele i poniedziałek będę mieć więcej luzu 😁 ale za to zajmę się pracą troszkę więcej. Do Świąt cała naprzód, potem można zwolnić 🙃
Wpadam do Ciebie na gołąbki. Od tygodnia za mną chodzą a się zebrać nie mogę żeby zrobić 😁
 
Ja normalnie co dwa miesiące chodzę do fryzjera 🙂
jakoś na porodówkę trzeba się przyszykować i wyglądać 😂😂 u mnie znajoma była na weselu zjadła rosol i w pełnym makijażu fryzurze sukience pojechała na porodówkę 😂😂😆
Skurcze złapaly i nie było przeproś 😂 wyszykowana była w 100% pod każdym względem 😆
 
Laski a jak z fryzjerem??? Będziecie malować włosy?? Mam umówionego fryzjera w listopadzie, odrost do zrobienia i nie wiem czy iść 🙈
byłam dwa dni temu, refleksy, farbowanie i podcięcie końcówek ☺️ fryzjerka odradziła mi jakąś super zmianę, bo nie wiadomo jak będę się czuć za 3 miesiące żeby do niej przyjść (teraz drażniła mnie przez chwilę farba-zapach), ale ogólnie przeciwwskazań nie ma, bo chemia z produktów nie wchodzi w nasz krwiobieg, lepiej mi to tłumaczyła, ale ja już tego nie powtórzę 🙈 obok mnie była dziewczyna też na farbowaniu miesiąc po porodzie kp i też nie było przeciwskazań. Jedynie co to trzeba mieć na uwadze, że przez zmiany i hormony jakie zachodzą w naszym organizmie kolor może wyjść inny niż zakładany. I jeszcze bardzo ważna rzecz, bo mnie co chwilę doglądała fryzjerka i pytała czy nic mnie nie piecze i patrzyła czy nie mam reakcji alergicznej, bo podobno w ciąży może wyjść ot tak alergia, gdzie wcześniej jej nie było. Choć jeśli chodzi o alergię to może wyjść człowiekowi z dnia na dzień.
 
byłam dwa dni temu, refleksy, farbowanie i podcięcie końcówek ☺️ fryzjerka odradziła mi jakąś super zmianę, bo nie wiadomo jak będę się czuć za 3 miesiące żeby do niej przyjść (teraz drażniła mnie przez chwilę farba-zapach), ale ogólnie przeciwwskazań nie ma, bo chemia z produktów nie wchodzi w nasz krwiobieg, lepiej mi to tłumaczyła, ale ja już tego nie powtórzę 🙈 obok mnie była dziewczyna też na farbowaniu miesiąc po porodzie kp i też nie było przeciwskazań. Jedynie co to trzeba mieć na uwadze, że przez zmiany i hormony jakie zachodzą w naszym organizmie kolor może wyjść inny niż zakładany. I jeszcze bardzo ważna rzecz, bo mnie co chwilę doglądała fryzjerka i pytała czy nic mnie nie piecze i patrzyła czy nie mam reakcji alergicznej, bo podobno w ciąży może wyjść ot tak alergia, gdzie wcześniej jej nie było. Choć jeśli chodzi o alergię to może wyjść człowiekowi z dnia na dzień.
jak będę potwierdzac wizytę to powiem ze jestem w ciąży żeby wiedziały, tak się słyszy żeby nie malować bo to to i tamto ale w tych czasach w innych rzeczach jest tyle chemii że farba przy tym to pikuś
 
reklama
Do góry