reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Yyy... są człowieki, które się nie uspokajają ;-)
🙈 Może chociaz na chwilkę 😅 ja poprzednio sobie zeschizowałam przyczep błoniasty, bo trafiłam tu na forum przypadkiem na ten temat. Potem szukałam ginekologa z dobrym sprzętem, żeby zrobił USG z dopplerem 🙈 zwariować można 🙈 dlatego ja mogę mieć dziecko od razu ale bez tej ciąży 😅 bo ciąża to tylko niepokój. Teraz nie zamierzam czytać i się nakręcać. Nawet, na szczęście, nie mam na to czasu
 
🙈 Może chociaz na chwilkę 😅 ja poprzednio sobie zeschizowałam przyczep błoniasty, bo trafiłam tu na forum przypadkiem na ten temat. Potem szukałam ginekologa z dobrym sprzętem, żeby zrobił USG z dopplerem 🙈 zwariować można 🙈 dlatego ja mogę mieć dziecko od razu ale bez tej ciąży 😅 bo ciąża to tylko niepokój. Teraz nie zamierzam czytać i się nakręcać. Nawet, na szczęście, nie mam na to czasu
Z dzieckiem tez potem same niepokoje dopóki nie zacznie być chociaż trochę bardziej komunikatywne 🤭🙈


Ja oszaleje do 31 października, jak nie będzie jeszcze serduszka to będę szaleć jeszcze dłużej 🙈🤭 ale zaparlam się, ze pójdę tylko do tej jednej lekarki, dopiero wtedy bo wcześniej to bez sensu… No i tak sobie czekam i czekam, i wariuje i jestem spokojna…
 
Z dzieckiem tez potem same niepokoje dopóki nie zacznie być chociaż trochę bardziej komunikatywne 🤭🙈


Ja oszaleje do 31 października, jak nie będzie jeszcze serduszka to będę szaleć jeszcze dłużej 🙈🤭 ale zaparlam się, ze pójdę tylko do tej jednej lekarki, dopiero wtedy bo wcześniej to bez sensu… No i tak sobie czekam i czekam, i wariuje i jestem spokojna…
Ja mam 4 listopada wizytę i musi być już serduszko, bo to będzie 8 tydzień. Byle zarodek był w dobrym miejscu a nie gdzieś w bliźnie (jestem po CC).

A niepokoje to już będą zawsze 🙈 do 18stki i po 18stce też 😅
 
Ja dzisiaj siedzę w łóżku, jem, wc. Zajęcia mam zdalne wiec laptop w łóżku. Oprócz spanka i bólu piersi innych objawów ciąży brak. 🤷🏼‍♀️
Ja to piersi dotknąć nie mogę 🙈 a senność też męczy. Pogoda nie pomaga.
Zrobiłam gołąbków na trzy dni więc niedziele i poniedziałek będę mieć więcej luzu 😁 ale za to zajmę się pracą troszkę więcej. Do Świąt cała naprzód, potem można zwolnić 🙃
 
Ja to piersi dotknąć nie mogę 🙈 a senność też męczy. Pogoda nie pomaga.
Zrobiłam gołąbków na trzy dni więc niedziele i poniedziałek będę mieć więcej luzu 😁 ale za to zajmę się pracą troszkę więcej. Do Świąt cała naprzód, potem można zwolnić 🙃
ja mam bardzo „ciekawy” wykład właśnie 😅 możliwe ze przymknie mi się oczko 😂
 
reklama
Do góry