reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny też macie tak dużo śluzu??? Białego???
Ja czasem muszę zakładać wkładkę nie wiem czy to dobrze, Boże człowiek pierwszy raz w ciąży i nie wiadome dobrze, zle, tak musi być tak nie może być 🙈🙈
 
Chalupka ogarnięta już była jak wróciłam 😊. Kocham piątki, bo zawsze mam tak mega czysto 😊. Obiad ugotowałam i nie wyszedł mi 😅, jakieś dziwne smaki 🙈. Byłam dziś w greckiej cukierni i nakupowali pare pyszności 🥰. Normalnie kawa mi by się do tych ciast marzyła 🤦🏼‍♀️😅.

Ja się już przestałam martwić ciaza 😊. Co ma być to będzie, wiec na luzie podchodzę już do wizyt. Badania zrobię te co trzeba i na zapas nie będę sobie głowy zawracać. Pierwsza wizyta się strasznie stresowałam 🙈, a na druga już poszłam na totalnym luzie by zobaczyć maleństwo 😊.

Miała do nas przylecieć dzisiaj K. mama… ale we Włoszech kontrolerzy strajkują, a to były 2 ostatnie loty z tego lotniska do DE 😢. Smutno mi, bo chcieliśmy jej powiedzieć o ciąży, bo wiem, ze skakałaby z radości 😊. Chciałam zobaczyć ja szczesliwa 😍. Moja mama skakać nie będzie, dlatego dowie się ostatnia 🙄.

Wczoraj moja córka wzięła mój tel by zamówić sobie buty z Zalando. Szukała app w telefonie i nadziała się na nasze forum i kalendarz ciąży, a miałam ukryte i na pierwszy rzut oka by nikt tego nie znalazł. Łzy płynęły jej ze szczęścia. Śmiała się i płakała na przemian. Bałam się jej reakcji, bo wcześniej nam mówiła, ze nie chce rodzeństwa więcej, K.nie jest ojcem moich dzieci, ale jest najwspanialszym ojczymem na świecie. Także zaskoczyła mnie swoją reakcja 🙈. Dzisiaj nawet ode mnie siatkę z zakupami wzięła, bo nie mam dźwigać 😅
 
Za mną od rana chodził mak 😂 właśnie stoję na drive 😂😂😂
Ja w pierwszej ciąży miałam wieczne ssanie na KFC 🙈 i czasem sobie pozwoliłam. Potem wyszła cukrzyca ciążowa i skończyło się KFC. A teraz też mam ssanie na kubełek 😋
Dziewczyny też macie tak dużo śluzu??? Białego???
Ja czasem muszę zakładać wkładkę nie wiem czy to dobrze, Boże człowiek pierwszy raz w ciąży i nie wiadome dobrze, zle, tak musi być tak nie może być 🙈🙈
To normalne. Ja mam biały śluz lub lekko żółty. Raz mniej raz więcej. Trzeba się przyzwyczaić 😅
 
reklama
Cześć dziewczyny. Przywitam się 😊 Może któraś z Was pamięta mnie z wątku staraczki 2021 i 2022. W skrócie : synek 2014, 2015 poronienie samoistne, w grudniu 2021 przeszłam ciążę pozamaciczną z ratowaniem mojego życia... Brak lewego jajowodu. Ostatnia miesiączka 19 września, okres waha się między 29/32 dni. Z racji, że przeszłam CP muszę być pod stała kontrolą. 1 beta 19 października 331,0 2 beta 21 października 824,0. Byłam na USG pęcherzyk ciążowy w miejscu gdzie ma być. I tak mi strach zostaje... mój przyrost to 153 %. mogę wiedzieć czy badałyście przyrosty i jak Wasze wyglądały?. Serdecznie gratuluje przyszłym mamusiom 🥰🥰🥰🥰. Z OM wychodzi mi 26.06
 
Do góry