reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Najpierw zobaczy czy wiek ciazy odpowiada temu z USG. Żebyś nie musiała robić drugi raz po tygodniu bo się okaże, że za wcześnie
Tak, to na pewno trzeba sprawdzić z USG. Ja się zastanawiam czy jest sens czekać np do 11, 12.tc, czy jeśli mam pewność, że dziecko na USG zgadza się z OM i wychodzi już skończony 10tc, to można śmiało działać bez obawy, że dna dziecka będzie jeszcze niewykrywalne ;)
 
Tak, to na pewno trzeba sprawdzić z USG. Ja się zastanawiam czy jest sens czekać np do 11, 12.tc, czy jeśli mam pewność, że dziecko na USG zgadza się z OM i wychodzi już skończony 10tc, to można śmiało działać bez obawy, że dna dziecka będzie jeszcze niewykrywalne ;)
Ja jestem niecierpliwa i będę robić jak tylko będzie można
 
Nie zgodzę się. Nie jest to statystyka. To badanie genomu dziecka. Wtedy amniopunkcja praktycznie tylko potwierdzi na 100%. Plus np nifty bada cały kariotyp wzdłuż i wszerz. Delecje, duplikacje, trisomie, monosomie. Nie ma to w ogóle podskoku do pappa.
Ale ja wcale nie oczekuje żebyś się miała ze mną zgadzać, nawet nie mam zamiaru namawiać 😉
 
reklama
Do góry