reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

A ile bierzesz tych tabletek? I naprawdę miałaś takie mega silne mdłości bez nich, caly dzien?
Biorę 2 na noc, może nie całe dnie, ale ok 5-6 razy dziennie konkretnie mnie brało, przy czym bardzo mało jadłam i było to mega nieprzyjemne. Mam nadzieję, że w drugim trymestrze to minie✊🏻 A Ciebie męczy całe dnie?
 
reklama
Biorę 2 na noc, może nie całe dnie, ale ok 5-6 razy dziennie konkretnie mnie brało, przy czym bardzo mało jadłam i było to mega nieprzyjemne. Mam nadzieję, że w drugim trymestrze to minie✊🏻 A Ciebie męczy całe dnie?
5-6 razy wymiotowanie, bo nudnosci byly non stop. Nie moglam patrzec na reklamy jedzenia w tv, myslec o jakimkolwiek obiedzie, zupach. Przez jakis czas przyjmowalam tylko tosta z awokado. Od razu schudłam 6kg, ale juz jest o niebo lepiej
 
Biorę 2 na noc, może nie całe dnie, ale ok 5-6 razy dziennie konkretnie mnie brało, przy czym bardzo mało jadłam i było to mega nieprzyjemne. Mam nadzieję, że w drugim trymestrze to minie✊🏻 A Ciebie męczy całe dnie?

No właśnie mnie męczy 24/7 😢 tez nic nie jem, na samą myśl o jedzeniu mi niedobrze...dlatego boje sie, ze mi nie pomoga tabletki skoro mam cały czas, bez przerwy żadnej mdlosci 😭
 
Ja je biorę od 1 wizyty u lekarza (24.10) , na samym początku pomagały mi 2 na noc, z czasem bylo za malo i lekarka kazała wziac tez 1 rano a jak nie pomoze to 2 rano.

Obecnie biore 2 na noc i 1 rano;)
 
reklama
Do góry