reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Byłam dziś co prawda na wizycie na NFZ ale lekarz stwierdził ze przyszłam za wcześnie i wydrukował mi tylko jedno Zdj z USG gdzie było widać zarodek ale powiedział, ze mam przyjść za 3 tygodnie i nic więcej🤷🏻‍♀️
Dodatkowo po wizycie miałam lekkie plamienie a teraz kłuje mnie co jakiś czas w podbrzuszu i trochę się zmartwilam ale na szczęście jutro idę już prywatnie a to niebo a ziemia w moim przypadku
 
reklama
Byłam dziś co prawda na wizycie na NFZ ale lekarz stwierdził ze przyszłam za wcześnie i wydrukował mi tylko jedno Zdj z USG gdzie było widać zarodek ale powiedział, ze mam przyjść za 3 tygodnie i nic więcej🤷🏻‍♀️
Dodatkowo po wizycie miałam lekkie plamienie a teraz kłuje mnie co jakiś czas w podbrzuszu i trochę się zmartwilam ale na szczęście jutro idę już prywatnie a to niebo a ziemia w moim przypadku
Długo miałaś plamienie? :(
 
Byłam dziś co prawda na wizycie na NFZ ale lekarz stwierdził ze przyszłam za wcześnie i wydrukował mi tylko jedno Zdj z USG gdzie było widać zarodek ale powiedział, ze mam przyjść za 3 tygodnie i nic więcej🤷🏻‍♀️
Dodatkowo po wizycie miałam lekkie plamienie a teraz kłuje mnie co jakiś czas w podbrzuszu i trochę się zmartwilam ale na szczęście jutro idę już prywatnie a to niebo a ziemia w moim przypadku
Dobrze, że masz zaufanego lekarza prywatnie. Daj znać po wizycie :)
 
reklama
Do góry