reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej, właśnie

Hej, właśnie wracam 😁 serce bije ❤️ nawet dziś je słyszałam 🥺❤️ najpiękniejszy dźwięk na całym świecie ❤️ mam zwiększyć insulinę z 6 na 7 jednostek i resztę zobaczymy w szpitalu, w którym mam się pojawić 14.11 😁
Bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze ☺️maluszek pewnie bardzo się zmienił? Widać już rączki i nóżki? ☺️
 
dziewczyny, jestem po wizycie. Jest zarodek 1cm, serduszko bije. Żałuję, że poszłam na USG do innego lekarza, a nie poczekałam jeszcze ten tydzień do wizyty u swojego. Jakaś dziwna baba.. z USG wyszło mi, że dziś jest 7t, według miesiączki powinno być 8t, ale owulację miałam 21dc.. także by się zgadzało.. pytałam o częstotliwości bicia serca, powiedziała, że na tym etapie tego się nie określa.. że w 12 tygodniu dopiero można słuchać i stwierdzić czy prawidłowo bije serce.. głupia baba.. na USG na zdjęciach już w domu doszukałam się, że jest hr 146.3 bpm (a to chyba określa właśnie częstotliwości bicia serca płodu)? Może któraś jest w stanie mi to potwierdzić? Nastraszyła mnie trochę, bo na odchodne powiedziała, na ten moment jest ok, ale data miesiączki nie zgadza się z USG więc jeszcze wszystko jest możliwe. Już pani jedno poronienie ma za sobą więc wie pani, że wszystko jest możliwe.. strasznie dziwna babka.. poprzednie wizyty (3) ostatnią rok temu było wszystko ok, gadałam z nią normalnie, a dziś miałam ochotę jej palnąć.. ja jej zadaje pytanie o to serduszko, a ona do mnie przyszła Pani na USG to miała pani USG zrobione i opis też ma.. tak jakby nie mogła mi odpowiedzieć.. podejrzewam, że to kwestia tego, że wzięła ode mnie 200zł za USG, a za konsultacje już nic nie brała.. ale mówi mi, że mam unikać stresu, a sama mi go zafundowała... Całe szczęście we wtorek idę do swojego lekarza. Cieszę się, że jest zarodek i serduszko bije 😊
Co za lekarze :/ w poniedziałek tez usłyszałam ze na razie jest okej, poza tym musialam wymuszać informacje. Dzisiaj byłam na badaniach krwi zleconych i od tego na NFZ i 3 badania dokupilam (ze skier. od prywatnego )
 
reklama
Ja już po wizycie 😊. 8+5, wiec tydzień różnicy od OM, ale wszystko w normie. Nie sugeruje się data z OM, bo do zapłodnienia doszło przecież później 😊. Każde USG będzie wskazywało pare dni do przodu lub do tylu, bo to zależne jest jak uchwyci lekarz zarodek, później dziecko do pomiaru. Na FB wrzuciłam Wam filmik 😊.
 
Do góry