reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze ☺️maluszek pewnie bardzo się zmienił? Widać już rączki i nóżki? ☺️
Niestety u diabetologa nie widzę obrazu na USG bo tak jest monitor ustawiony 🤷🏼‍♀️ Najważniejsze, że usłyszałam serce i, że jest wszystko dobrze 😊 malucha zobaczę pewnie najwcześniej 21.11 na prenatalnych.
 
Co za lekarze :/ w poniedziałek tez usłyszałam ze na razie jest okej, poza tym musialam wymuszać informacje. Dzisiaj byłam na badaniach krwi zleconych i od tego na NFZ i 3 badania dokupilam (ze skier. od prywatnego )
ja chciałam wiedzieć na czym stoję teraz, nie wymagałam od niej żeby mi powiedziała, że będzie wszystko dobrze do końca ciąży, bo tego nie wie nikt. Lubię jak lekarz sam z siebie opowiada co i jak tak jak mój, a ta baba dziś jak robiła USG nic nie mówiła, ja do niej gadałam, że widzę zarodek, czy jest serduszko itd. to tylko mruczała mi mhm..
 
ja chciałam wiedzieć na czym stoję teraz, nie wymagałam od niej żeby mi powiedziała, że będzie wszystko dobrze do końca ciąży, bo tego nie wie nikt. Lubię jak lekarz sam z siebie opowiada co i jak tak jak mój, a ta baba dziś jak robiła USG nic nie mówiła, ja do niej gadałam, że widzę zarodek, czy jest serduszko itd. to tylko mruczała mi mhm..
Ja jak sie coś pytalam to lekarz " nie teraz ! " i w sumie ponownie o cos pytalam to w ogole olał. Na koniec wizyty rzucił skier. I powiedział na razie jest okej, o diabetologa pilnie i widzimy się 5.12 . Tyle bylo
 
Zdecydowanie to wolę te wizyty prywatne;) umowilam sie na prenatalne, opinie ta dr ma różne. Wyniki z testu pappa mam mieć juz na wizycie bez tego nawet nie zrobi usg.
 
reklama
Do góry