reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny witam się !!
Byłam już w makówkach ale termin wg aplikacji jest na 2 czerwca :)
Mam 29 lat jestem z trojmiasta pierwsza wizytę mam we wtorek nie mogę się doczekać ❤️
4 lata temu urodziłam synka niestety zmarł po pół roku na wadę genetyczna wiec mam w sercu jednego synka i teraz będzie druga dzidzia ❤️ Mam nadzieje ze wszystko będzie Ok ❤️❤️❤️ Trzymam za was kciuki dziewczyny ❤️
 
Cześć dziewczyny :) Jak się dzisiaj czujecie? Powiedzcie, jakie macie prace - ciężkie, lekkie? Ja prowadzę swój sklep, więc jest ok, a jak trzeba coś nosić, to partner jest w gotowości :)))
 
reklama
Do góry