reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Mój mąż też jest opiekuńczy tylko trzeba mówić mu wprost bo domyślanie słabo mu idzie 😅 jesteśmy bardzo szczęśliwi ponieważ o dziecku marzymy od niecałych 4 lat długa droga więc tym bardziej mam nadzieję że ciąża będzie przebiegała wporzadku. Oczywiście ja nadal nie mam objawow, chociaż dzisiaj zaczęło mi sir w głowie kręcić slabo mi było ale po zmierzeniu cukru mialam 75 zjadlam cos słodkiego i jux jest ok. Odłożyłam tabletki na cukier, wogole nie jem słodkiego ze względu na moje pcos ale widocznie cos małego musze zjeść 😅
 
Cześć dziewczyny, jak się czujecie? 🙂
Ja nadwyraz dobrze. Czasem brzuch pobolewa ale to chyba od noszenia 15 miesięcznego gnoma 🥰 w porównaniu do poprzedniej ciąży prawie wogóle nie wymiotuje, a i zgagi nie mam! Nie to że za nią tęsknię ale jednak troche mnie martwi jej brak, bo to jeden z pierwszych objawów ciąży w moich dwóch poprzednich ciążach
 
Ja nadwyraz dobrze. Czasem brzuch pobolewa ale to chyba od noszenia 15 miesięcznego gnoma 🥰 w porównaniu do poprzedniej ciąży prawie wogóle nie wymiotuje, a i zgagi nie mam! Nie to że za nią tęsknię ale jednak troche mnie martwi jej brak, bo to jeden z pierwszych objawów ciąży w moich dwóch poprzednich ciążach
Odpukać, ale na to przyjdzie jeszcze czas (oby nie). Ja wymiotowalam intensywnie w 2 poprzednich ciążach i mam ogromna nadzieje, ze tym razem będzie inaczej 🙏🏻
 
Ja też mam nadzieję, że duze mdłości mnie ominą. Ale już trochę je czuje, gdy jestem głodna. W poprzedniej ciazy właśnie w tym czasie juz mnie dopadły, ale sytuacja też była inna, byłam bardzo wymaczona wtedy pracą, dojazdami.
 
Ja też mam nadzieję, że duze mdłości mnie ominą. Ale już trochę je czuje, gdy jestem głodna. W poprzedniej ciazy właśnie w tym czasie juz mnie dopadły, ale sytuacja też była inna, byłam bardzo wymaczona wtedy pracą, dojazdami.
Ja w poprzedniej ciąży wymiotowałam od samego początku do końca 9 miesiąca 🤷🏻‍♀️ kilka razy miałam robione badania w tym kierunku ale wszystko było ok, po prostu taki urok. Dlatego teraz śmiało mówię że czujemy się jak młody bóg 😁 chwilo trwaj!
 
Jak tu dzisiaj cicho 🫣. W sumie niewiele nas jeszcze. Czekam już z niecierpliwością na kolejne nowe mamusie i czerwcowe dzieciaczki 😊.
 
reklama
Do góry