reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
w De masz taniej, bo ja będę płacić za nipt 150€
Wow aż takie różnice w cenach? :o ciekawe ile w Austrii. Ale tak gdybam bo i tak się nie wybiorę, synek nie cierpi jeździć autem :p

A są tu mamy gdzie różnica wieku między dziećmi wyniesie 1,5-2 lata? Myślicie już jak to wszystko potem pogodzić? Ja z jednej strony wiem że damy radę, z drugiej już się zastanawiam jak będą wyglądać spacery czy usypianie :d
 
Wow aż takie różnice w cenach? :o ciekawe ile w Austrii. Ale tak gdybam bo i tak się nie wybiorę, synek nie cierpi jeździć autem :p

A są tu mamy gdzie różnica wieku między dziećmi wyniesie 1,5-2 lata? Myślicie już jak to wszystko potem pogodzić? Ja z jednej strony wiem że damy radę, z drugiej już się zastanawiam jak będą wyglądać spacery czy usypianie :d

U nas będzie równo 2 lata. Nie chciałam tak małej różnicy wieku, ale wyszło jak wyszło więc trzeba będzie jakiś sobie poradzić. Usypiania się nie boję, córka zasypia samodzielnie już od kilku miesięcy, ale spacery mnie przerażają... Ten wózek rok po roku bo przecież młoda mając 2 lata nie da rady ciągle być na nogach :/
 
U nas będzie równo 2 lata. Nie chciałam tak małej różnicy wieku, ale wyszło jak wyszło więc trzeba będzie jakiś sobie poradzić. Usypiania się nie boję, córka zasypia samodzielnie już od kilku miesięcy, ale spacery mnie przerażają... Ten wózek rok po roku bo przecież młoda mając 2 lata nie da rady ciągle być na nogach :/
A myślałaś o dostawce do wózka? My chyba w takie coś pójdziemy bo mały nie lubi za bardzo wózka i nie dla nas długie spacery.
 
Kurcze mam kłopot. W piątek lekarz zlecił badanie tarczycy i jednocześnie kazał wprowadzi zastrzyki z heparyny. Miałam badania zrobić w zeszła sobotę, ale się nie wyrobiłam, więc miałam jechać jutro. I sprawdzając ceny doczytałam że nie powinno się robić tych badań przyjmując heparynę bo wyniki mogą nie być prawidłowe... I teraz nie wiem co robić... Wiem na pewno że będę te zastrzyki przyjmować do porodu.
 
reklama
A myślałaś o dostawce do wózka? My chyba w takie coś pójdziemy bo mały nie lubi za bardzo wózka i nie dla nas długie spacery.

Właśnie nie wiem, młoda sporo czasu spędza w wózku, ale pewnie wolałaby biegać tyle że jeszcze słabo z tym, nadal chodzi nie do końca stabilnie, choć porusza się już tylko na 2 nogach. Muszę zobaczyć na te dostawki, wolałabym uniknąć podwójnego :/
 
Do góry