reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Ja w sobotę miałam takie parcie na frytki z maka, że zmusiłam mojego i musieliśmy po nie pojechać 🤣 Dzisiaj mimo, że mi cały czad niedobrze to marzy mi się pizza… Jak żyć 🤣😭🍕🍕🍕
 
Cześć! I ja po wizycie ;) Termin na 15.06 ;) Crl 1.16- widzialam serduszko 174 u/min , ale nie słyszałam . Mam tez krwiaka nad ujściem wewnętrznym wiec dostalam utrogestan I na wymioty xonvea ;)
Mi wychodzi termin na 16.06 a w piątek mam pierwszą wizytę. Też mam nadzieję zobaczyć serduszko
 
Mi wychodzi termin na 16.06 a w piątek mam pierwszą wizytę. Też mam nadzieję zobaczyć serduszko
Tak się stresowalam tą wizytą.. W piątek zrobiłam progesteron I wyszedł mi 18.5 czytając forum i Google myslalam ze to niski wynik- moj dr nie rozumie robienia tego badania bez np plamien Itd Ponadto glukoza podwyższona 🙈 mam zacząć dietę z niskim ig i za dobry tydzień glukoza ogtt 75 g
 
kochana mam podobnie świetna miałam prace poprzednia za świetne pieniążki i umowę ale postanowiłam robić to co zawsze chciałam i teraz jestem na stażu do 3.11. I powiedziałam dziś szefom o mojej sytuacji i mega się ucieszyli pogratulowali i powiedzieli ze trzeba będzie pomyśleć jak zrobić z umowa żebym miała kasę z zusu , ale nawet jak dadzą mi umowę odrazu po stażu 4.11. To musiałabym przepracować 3 miesiące i postaram się ale wiem ze to będzie ciężkie i wątpię ze dam radę bo mam prace stojąca 8h dziennie a już teraz czuje kręgosłup
fajnie szefostwo się zachowało interesując się aby dać Ci umowę bo nie którzy od razu zakańczaja:( nie poddawaj się może jeszcze będzie inne rozwiązanie, super jakby z umową się udało zawsze to jakaś kasa później.
 
reklama
Do góry