reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja chyba pojadę do pepco kupić jakieś takie byle jakie jeansy. Bo zwykle też zrobiły się jakieś opięte 🙄 ostatnio jak byliśmy z mężem na zakupach to później tak mnie brzuch bolał bo wszystko takie ściśnięte 🙈 ale koło 10t też już będę myśleć o jakichś typowo ciazowych, ta gumka w pasie jednak dużo daje 🙂
 
reklama
Często kupowałam spodnie na dziale młodzieżowym albo dziecięcym, bo na dorosłych były na mnie zawsze albo za wielkie w pasie albo za długie. A noszę tylko skiny albo rurki. Jedynie Levi'sy pasowały idealnie.
 
Ja mam bardzo elastyczne jeansy kupiłam je przez przypadek ala bojówki i są świetne teraz 😀 mimo, że przez mdłości schudłam 2kg to brzuszek widać, teraz ważę 56kg i mam 167cm wzrostu 🤭
 
Jednego dnia miałam 14 a drugiego 11
a ja nie wiem jaki mam progesteron🤔. Na toksoplazmozę też miałam badania ok 2 tygodnie temu,lekarz się nie odezwał to znaczy,że wszystko chyba ok. Właśnie,macie zwierzęta 🙂? Zastanawiam się nad adopcją psa, pytanie czy wyrobię... Mój narzeczony ma beznadziejne godziny pracy, większość obowiązków spadłoby na mnie.
 
Tiruriru mam psa, nawet w avatarku go widać :) świnkę morska i chomika . Decyzja o psie była najlepszą decyzja jaka podjęliśmy . Mąż zmiękł po 18 latach męczenia o psa.
 
Zależy jakie materiały oglądasz. Zauważyłam, że te z TVP pokazują jedynie młodych mężczyzn, a np. Na TVN widać też matki z dziećmi.

@Paulina_N możesz napisać coś więcej z perspektywy Twojego męża?
To może ja napiszę to z swojej perspektywy jako mieszkańca DE. Większość tych młodych ludzi zmierza do tego kraju, nie po to aby normalnie pracować czy chociaż się dostosować do kultury tutejszego kraju. Po drodze wyrzucają paszprorty, więc rząd Niemiecki nie wie i nie ma jak ich odesłać, bo nie mają informacji czy Ci ludzie faktycznie są uchodźcami czy nie. Kłamią co do tego ile mają lat. Na porządku dziennym są przecież ataki tych osób na kobiety,zbiorowe gwałty czy nawet ataki na normalnych obywateli. Dzieci w szkole wyśmiewają katolików że noszą krzyż, jedzą wieprzowinę. Nawet była sytuacja, że kilkoro 11 latków zgwałciło 13 latka. Wyobrażacie to sobie 11 lat!!! Tamich sytuacji jest mnóstwo, czasem w tv nie podaje się pochodzenia sprawców po to ,aby nie szerzyć nienawiści. Gwarantuje Wam ,że gdy coś zrobi polak to jest trąbione o tym w każdej telewizji.

Wiadomo nie można wszystkich mierzyć jedną miarą, są również normalni ludzie, ale tak jak jedna z Was zauważyła większość to młodzi mężczyźni.

Nie wyobrażamy sobie tutaj wychowywać dzieci, przeświadczenie ludzi jest takie ,że prędzej czy później to oni będą tu rządzić. Zresztą jest wiele grup przestępczych, za które się już zabrali.

Uważam, że należy pomagać ludziom w potrzebie każdemu, ale nie każdy na to zasługuje i potrzebuje faktycznie tej pomocy.
 
To może ja napiszę to z swojej perspektywy jako mieszkańca DE. Większość tych młodych ludzi zmierza do tego kraju, nie po to aby normalnie pracować czy chociaż się dostosować do kultury tutejszego kraju. Po drodze wyrzucają paszprorty, więc rząd Niemiecki nie wie i nie ma jak ich odesłać, bo nie mają informacji czy Ci ludzie faktycznie są uchodźcami czy nie. Kłamią co do tego ile mają lat. Na porządku dziennym są przecież ataki tych osób na kobiety,zbiorowe gwałty czy nawet ataki na normalnych obywateli. Dzieci w szkole wyśmiewają katolików że noszą krzyż, jedzą wieprzowinę. Nawet była sytuacja, że kilkoro 11 latków zgwałciło 13 latka. Wyobrażacie to sobie 11 lat!!! Tamich sytuacji jest mnóstwo, czasem w tv nie podaje się pochodzenia sprawców po to ,aby nie szerzyć nienawiści. Gwarantuje Wam ,że gdy coś zrobi polak to jest trąbione o tym w każdej telewizji.

Wiadomo nie można wszystkich mierzyć jedną miarą, są również normalni ludzie, ale tak jak jedna z Was zauważyła większość to młodzi mężczyźni.

Nie wyobrażamy sobie tutaj wychowywać dzieci, przeświadczenie ludzi jest takie ,że prędzej czy później to oni będą tu rządzić. Zresztą jest wiele grup przestępczych, za które się już zabrali.

Uważam, że należy pomagać ludziom w potrzebie każdemu, ale nie każdy na to zasługuje i potrzebuje faktycznie tej pomocy.
Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Też mieszkam w DE i dokładnie tak to widzę. W której części mieszkasz? Coś mi świta,że któraś z dziewczyn już wspomniała ,że mieszka w Niemczech.
 
reklama
Do góry