reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Czesc dziewczyny🙂 mam na imie Ania i chialabym dolaczyc do Waszego zacnego grona😉 mam termin na 10 czerwca (obecnie 10 tydzien, 9+4). Jestem po dzisiejszej wizycie, Malenstwo ma 3 cm i piekne raczki i nóżki ❤️ serduszko 174 uderzenia❤️
Jak wiekszosc z Was jestem po przejściach (mam za soba 4 ciaze biochem. i jedna poronienie w 8 tyg). Ale po tych perturbacjach udalo sie i mamy 2,5 letnia corcie (i starsza 10 letnia, ktora byla z pierwszej bezproblemowej ciazy). Dlatego mocno liczę, ze i tym razem sie uda.
Cześć! 🙂 3cm to już całkiem spory dzidziulek 😁 jesteś teraz na jakichś lekach w związku z poprzednimi stratami?
Z tymi koszmarami to też mam problem, szczególnie teraz gdy mąż na granicy stoi to już wg stres dochodzi :(
Też dzisiaj miałam koszmary... Nie dalej jak tydzień temu śniło mi się że zmarła moja mama a dzisiaj tata 🙈 nie wiem co ja tak wszytkich usmiercam w tych snach.. Ale za chwilę znów siedział z nami przy stole więc te sny nie mają żadnej logiki 😁 kurcze, wsolczuje że Twój mąż stoi na granicy 😩 pewnie bardzo się stresujesz... Wczoraj właśnie oglądałam te filmiki bo jak dotąd jakoś nie ciągnęło mnie do tego tematu. I z jednej strony jest to straszne... Polacy też byli kiedyś w podobnej sytuacji i inni przygarnęli nas do siebie. Ale jak oglądam na tych materiałach tych cwaniaków, co drugi jeszcze fuc.ka pokazuje do kamery to nie wiem czy chcę żeby nasze państwo im pomogło 🙈
Właśnie jestem po wizycie. Jest serduszko ❤️ myślałam że się popłacze ze szczęścia. Pierwszy raz je zobaczyłam . Na chwilę obecną wszystko jest w porządku. Mam lekkie krwawienie z macicy ale nie jest niepokojące. Mam niski progesteron i być może to jest powodem. Dlatego zwiększył mi dawkę progesteronu . Mam nadzieję że już nic złego się nie wydarzy
No widzisz! Wspaniałe wiadomości!!! Masz jakies foto z wizyty? Ile dzidziuś już ma i jaki wiek wychodzi wg crl? 🙂
 
Cześć! 🙂 3cm to już całkiem spory dzidziulek 😁 jesteś teraz na jakichś lekach w związku z poprzednimi stratami?

Też dzisiaj miałam koszmary... Nie dalej jak tydzień temu śniło mi się że zmarła moja mama a dzisiaj tata 🙈 nie wiem co ja tak wszytkich usmiercam w tych snach.. Ale za chwilę znów siedział z nami przy stole więc te sny nie mają żadnej logiki 😁 kurcze, wsolczuje że Twój mąż stoi na granicy 😩 pewnie bardzo się stresujesz... Wczoraj właśnie oglądałam te filmiki bo jak dotąd jakoś nie ciągnęło mnie do tego tematu. I z jednej strony jest to straszne... Polacy też byli kiedyś w podobnej sytuacji i inni przygarnęli nas do siebie. Ale jak oglądam na tych materiałach tych cwaniaków, co drugi jeszcze fuc.ka pokazuje do kamery to nie wiem czy chcę żeby nasze państwo im pomogło 🙈

No widzisz! Wspaniałe wiadomości!!! Masz jakies foto z wizyty? Ile dzidziuś już ma i jaki wiek wychodzi wg crl? 🙂
Zależy jakie materiały oglądasz. Zauważyłam, że te z TVP pokazują jedynie młodych mężczyzn, a np. Na TVN widać też matki z dziećmi.

@Paulina_N możesz napisać coś więcej z perspektywy Twojego męża?
 
A ja sobie kupilam takie gacio leginsy, niby że spodnie, uciagliwe więc starcza na dłużej. O dżinsach mogę zapomnieć już. Chyba, że wstawię sobie panel na brzuch [emoji38]
 
Właśnie jestem po wizycie. Jest serduszko ❤️ myślałam że się popłacze ze szczęścia. Pierwszy raz je zobaczyłam . Na chwilę obecną wszystko jest w porządku. Mam lekkie krwawienie z macicy ale nie jest niepokojące. Mam niski progesteron i być może to jest powodem. Dlatego zwiększył mi dawkę progesteronu . Mam nadzieję że już nic złego się nie wydarzy
wspaniała wiadomość! Cieszę się niesamowicie. Mam nadzieję,że będziesz troszkę spokojniejsza. Ja się popłakałam jak lekarz mi pokazał jak bije. Po tych wszystkich diagnozach, szpitalach, nerwach było to niesamowite uczucie. Jeszcze nie słyszałam, mam dopiero za dwa tygodnie wizytę. Będzie się dłużyc,ale wytrzymam. Masz większą dawkę,powinno się uspokoić. Nic złego się nie wydarzy 😘
 
reklama
Dla mnie leginsy to koszmar. Nienawidzę. Jeansy zrobiły się opięte,dwa kilogramy więcej już mam. Co się dziwić jak jem jak dzik 😂. Wzrostu mam 159, waga 55-57 normalna,teraz rosnę 😁. Spodnie dresowe to jest to haha. O tyle dobrze,że mam zakaz pracy więc nie muszę się stroić. Jeśli wszystko będzie dobrze z ciąża to wiosna kupię jakieś spodnie większe i na tym się pewnie skończy. Przezimuję w domu 😂
 
Do góry