reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej hej....jest 4:55....nie śpię od godziny.....skurcze łydek, drętwienie rąk, nóg, ból głowy, swędzące brodawki, pobolewanie lędźwi...ledwo się przekręcam z boku na bok i wstaję jak wielka wańka-wstańka.... a w ogóle to mam doła, czuję się jak nadgniły kartofel 😭 jakieś przebarwienia i brzydkie piegi mi się zrobiły na twarzy i puchnę....
....tak więc
Witaj 37 tygodniu!
 
reklama
Hej hej....jest 4:55....nie śpię od godziny.....skurcze łydek, drętwienie rąk, nóg, ból głowy, swędzące brodawki, pobolewanie lędźwi...ledwo się przekręcam z boku na bok i wstaję jak wielka wańka-wstańka.... a w ogóle to mam doła, czuję się jak nadgniły kartofel 😭 jakieś przebarwienia i brzydkie piegi mi się zrobiły na twarzy i puchnę....
....tak więc
Witaj 37 tygodniu!
Bidulka ... Ja mam 37 i tylko wczoraj wyjątkowo miałam zaparcia i ból brzucha . Ale wypiłam ziółka najadłam się błonnika/u i przeszło.
Pij dużo dużo wody kochana .

Ja idę na badania właśnie, znowu kolejki 😱 mam już dosyć tej przychodni haha.

Moja 6 latka dziś pokazuje swoje fochy, zamorduje poprostu kiedyś 🤦‍♀️
Z tego co dziś wyliczyłam to za 11 dni idę na IP ,łomatkobosko jak to zleciało.

Pięknego dnia dziewczynki :*
 
Halo halo :)
@Nerwicówka35 no teraz najgorsze 3 tyg. Dobrze, ze nie ma upałów, bo byś dopiero się fatalnie czuła. Przebarwienia na twarzy znikną :), to hormony. Skurcze łydek wiecej magnezu :). A na ciezki brzusio rady nie ma ;), głaskać przytulać , a za 3 tyg będzie już lżej ;).
@Doriis maj gat co to za przychodnie. Ja zawsze bez kolejki, chyba że akurat jestem u gina gdzie same ciężarne ;). Haha za raz die xbieram do mojego i zobacze czy moja waga dxiała , czy mnie oszukuje od 2 tygodni.
A co Twoja malutka wyprawia? Moja młodsza też od dwóch dni łobuz.
@Lens.pens Ty dziś do szpitala. Trzymam za Was kciuki.
Czy jest jeszcze jakaś mamusia w szpitalu? To trż trzymam kciuki.
Ja się obudziłam o 6:20 pogadałam z meżusiem i się śmiał ze mnie, bo przytulił się do mnie i mówi jakie to śmieszne leżysz na boku wcięcie jest, a z przodu taaaaki kawał brzucha. No bardzo śmieszne sobie myślę, sam mi to zrobił 😂 i zdziwiony haha.
 
Ten Olsztyn obok mnie zzamkiem pod ktory czasem zaglądam na pizze ?
Myślę, ze raczej ten na północy kraju;)
Ja dzisiaj znowu na ktg. Jestem już zmęczona tym wszystkim. Nawet mała zła wiadomość doprowadza mnie do doła... Nie wiem czy to hormony czy wyczerpalam moj limit na złe wiadomości...
 
Halo halo :)
@Nerwicówka35 no teraz najgorsze 3 tyg. Dobrze, ze nie ma upałów, bo byś dopiero się fatalnie czuła. Przebarwienia na twarzy znikną :), to hormony. Skurcze łydek wiecej magnezu :). A na ciezki brzusio rady nie ma ;), głaskać przytulać , a za 3 tyg będzie już lżej ;).
@Doriis maj gat co to za przychodnie. Ja zawsze bez kolejki, chyba że akurat jestem u gina gdzie same ciężarne ;). Haha za raz die xbieram do mojego i zobacze czy moja waga dxiała , czy mnie oszukuje od 2 tygodni.
A co Twoja malutka wyprawia? Moja młodsza też od dwóch dni łobuz.
@Lens.pens Ty dziś do szpitala. Trzymam za Was kciuki.
Czy jest jeszcze jakaś mamusia w szpitalu? To trż trzymam kciuki.
Ja się obudziłam o 6:20 pogadałam z meżusiem i się śmiał ze mnie, bo przytulił się do mnie i mówi jakie to śmieszne leżysz na boku wcięcie jest, a z przodu taaaaki kawał brzucha. No bardzo śmieszne sobie myślę, sam mi to zrobił 😂 i zdziwiony haha.
Hmm. Ja na śląsku. 😆😆

Tak myślałam :p
 
🥰🥰🥰@Doriis , @sariska, @Lil12 ....ehhh no musimy jakoś wytrwać, każda ma swoje bolączki i nastroje zmieniające się jak w kalejdoskopie. Najważniejszy jest jednak cel tych wszystkich bolączek, rychłe spotkanie z naszymi Maluszkami🥰🥰🥰

Miłego dnia! :*
 
reklama
Hej dziś to ciężko dzień nie śpię od 4 rano mój mąż się śmiał bo 5 rano a ja w kuchni buszowałam ze śniadaniem. Obecnie jest w 35 tyg ciąży coś przeziębienie mnie bierze przez te zmiany pogody. Mam pytanie kiedy miałyście robione 1 ktg mój gin ustalił mi w swoim gabinecie na 39 tydz zastanawiam się czy to nie późnawo za tydzień w piątek mam u niego wizytę a następna za 3 tyg gdzie wydaje mi się że im bliżej terminu to wizyty powinny być już częściej. Czy na ktg w szpitalu trzeba mieć skierowane bo już nie pamiętam. Puki co wszystko jest na dobrej drodze w moim szpitalu są już porody rodzinne i można paczki donosić jak coś zabraknie
 
Do góry