reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny wczoraj mnie wieczorem rozbolal migdal prawy. Dzis zaliczyłam laryngologa, interniste, morfologia i crp, szybki test z gardla na paciorkowca. I sam początek anginy. Zinnat na 10 dni 😭😭😭😭 martwie sie o dziecko, dobrze ze już po ontogenezie.
Mialam 2x anginy w czerwcu i lipcu. Po ciąży usuwam te glupie migdaly 😭😭😭
Nie martw się, ja w 5 t.c. Też przechodzilam ciężka angine z wysoką gorączka, był antybiotyk przez 2 tyg i leki na gorączkę, na szczęście wszystko jest dobrze. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
 
Nie martw się, ja w 5 t.c. Też przechodzilam ciężka angine z wysoką gorączka, był antybiotyk przez 2 tyg i leki na gorączkę, na szczęście wszystko jest dobrze. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Dziekuje za wsparcie. Ja wczoraj szybko zaregowalam i pobieglam do lekarza (to juz 3cia angina w tym roku wiec jestem bardzo podatna i każda tak samo sie zaczyna, nagly ból prawego migdalka który się nasila) i dzis juz migdal ładnie wygląda, antybiotyk zadzialal. Gorączki tez nie mam więc troche odetchnęlam z ulga. Lekarka nie byla skora przepisać antybiotyk bo nie mialam nalotu jeszcze ale z rozmazu krwi nie bylo wątpliwości ze to nie wirus a poczatek bakterii, i szybki test z gardla potwierdzil obecność paciorkowca. Wiec mlekiem z miodem bym tego nie wyleczyla :( teraz aby wyleczyc do konca i aby juz nie nawróciła dokonca ciąży :-)
 
reklama
Dziewczyny a ja mam takie pytanie , jutro jadę do pani doktor, będzie 10+7 i zastanawia mnie czy USG będzie jeszcze dopochwowe czy już przez brzuch . Jak było u Was ?
Ja mogłabym mieć do końca przezpochwowe. Ostatnio lekarz próbował już przez brzuch (11+2) i powiedział, że on widzi to co trzeba, ale jak zobaczył moja przestraszoną niewyraźnym obrazem minę to powiedział żebym się rozbierała i uspokoił śliczny obrazem usg przez pochwę [emoji3]
Niektóre dziewczyny mają do końca ciąży przez pochwę, nie wiem od czego to zależy.
 
Do góry