reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja rodziłam 2 razy na Zelaznej w Domu Narodzin i był to moj swiadomy wybor i nie bylo dyktowane brakiem miejsc na zwyklej porodowce. Minusem tam jest czesto przepełnienie i szansa, ze we wczesnej fazie porodu moga Cie odesłac do innego szpitala. Ja generalnie nie moge narzekac na opieke w szpitalu, ale tez oba moje porody były bez komplikacji i moje ciaze tez. Musisz tez zadac sobie tez pytanie na jakim porodzie Ci zalezy i na jakiej opiece okołoporodowej. Dobre opinie slyszałam tez o Karowej, Inflanckiej, Starynkiewiczu. Wiesz jak to jest, jesli ktos nie mial zlych doswiadczen z danym szpitalem to bedzie go polecal[emoji6]
Tez czytałam o domku narodzin .mozesz napisać czym on się różni od szpitala ?
 
A czy mówiliście lekarzowi na nfz że chodzicie też prywatnie ? Bo zastanawiam się nad pójściem na nfz chociażby ze względu na skierowania na badania
tez myslalam o tym, zadzwoniłam do najblizesz przychodni, a rejstracja powiedziała ze na marzec, mowie ze ciezarna wiec licze na termin zgodnie z ustawa, a ona do mnie ze proszę ontaktowac się z lekarzem i się rozlaczyla :o
co prawda chodzę prywatnie i wszystko oprócz prenatalnych mam w pakiecie
 
Tez czytałam o domku narodzin .mozesz napisać czym on się różni od szpitala ?
Sale w samym domu narodzin sa w budynku szpitala. Czym sie rozni? Hmm... jest bardziej naturalny, bez znieczulenia, lezenia pod ktg, bez znieczulenia. Sale sa urzadzane domowo. Jest bardziej intymnie. Przy porodzie jest praktycznie tylko polozna. Ciaza musi byc bez komplikacji, a przed porodem trzeba przejsc kwalifikacje
 
reklama
Do góry