reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ale chyba ta wizyta do 10 tyg tez mysi być w karcie ciąży? Bo w karcie nie ma daty założenia, przynajmniej u mnie. Szczerze mówiąc tematu nie zgłębiałam, ale tak słyszałam od kilku osób i może zle się wyraziłam, ale chodziło mi o to żeby przypilnowała sobie tego wpisu do karty. Dzięki za zwrócenie uwagi i sprostowanie, ale bardzo proszę o trochę uprzejmości - nie musisz być taka złośliwa. Jeśli wprowadziłam kogoś w błąd to przepraszam, nie zrobiłam tego specjalnie i nie chciałam straszyć tylko pomóc !!!

Powtarzam po raz kolejny założenie karty ciąży data jej założenia niema nic wspólnego z becikowym. A właśnie przez takie rozpowiadanie bez wiedzy jest taka teoria która nijak ma się do rzeczywistości. Warunkiem przyznania świadczenia jest pozostawianie matki pod opieką lekarską nie później niż od 10 tygodnia ciąży do porodu. A nie założenia karty do 10 tygodnia. Kiedy będziesz załatwiać becikowe do wniosku dostaniesz kartkę która musi wypełnić twój lekarz i on tam wpisuje datę twojej pierwszej wizyty na której potwierdził ciąże.



ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE nie karta ciąży. Jeśli brzmiałam nie uprzejma to sorry ale nie lubię jak ktoś na forum głosi nie prawdę i idzie to w świat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Powtarzam po raz kolejny założenie karty ciąży data jej założenia niema nic wspólnego z becikowym. A właśnie przez takie rozpowiadanie bez wiedzy jest taka teoria która nijak ma się do rzeczywistości. Warunkiem przyznania świadczenia jest pozostawianie matki pod opieką lekarską nie później niż od 10 tygodnia ciąży do porodu. A nie założenia karty do 10 tygodnia. Kiedy będziesz załatwiać becikowe do wniosku dostaniesz kartkę która musi wypełnić twój lekarz i on tam wpisuje datę twojej pierwszej wizyty na której potwierdził ciąże.

Ok rozumiem, dzięki za wyjaśnienie.
 
Nie udzielałam się bo strach na to nie pozwalał , teraz już wiem że jest dobrze . Czas w którym moje ciążę się kończyły już minął , a moje malutkie serduszko nadal bije i rośnie . Teraz już mogę prosić o dołączenie do wątku zamkniętego.
 
Nie udzielałam się bo strach na to nie pozwalał , teraz już wiem że jest dobrze . Czas w którym moje ciążę się kończyły już minął , a moje malutkie serduszko nadal bije i rośnie . Teraz już mogę prosić o dołączenie do wątku zamkniętego.
Już napisałam do Adminki :)
 
wracam po dwutygodniowej nieobecności :) wreszcie poodpoczywałam i zregenerowałam. Dzis byłam na prenatalnych, bardzo się stresowałam, na szczęście na USG wysżło ze wszystko z dzidziusiem ok :) teraz jeszcze pozostało czekanie na wynik badań krwi....

I również proszę o dołączenie mnie do wątku zamkniętego :)


niestety nie ma zadnego podglądu, jest błąd 404 :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
wracam po dwutygodniowej nieobecności :) wreszcie poodpoczywałam i zregenerowałam. Dzis byłam na prenatalnych, bardzo się stresowałam, na szczęście na USG wysżło ze wszystko z dzidziusiem ok :) teraz jeszcze pozostało czekanie na wynik badań krwi....

I również proszę o dołączenie mnie do wątku zamkniętego :)



niestety nie ma zadnego podglądu, jest błąd 404 :(
Ja też miałam dziś badania prenatalne ale wyniki krwi już miałam i po zestawieniu z usg wyszło że ryzyko wad niskie :)
 
Do góry