reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja chodzę. Z ciążowych ciuchów mam już 1 parę jeansów,2 pary leginsow, 2 pary rajstop 4 bluzki typowo ciążowe ( tego wszystkiego jeszcze nie noszę za wcześnie).
Aktualnie noszę swoję normalne ubrania - oprócz spodni bo już w nie nie wejdę. Noszę sukienki trochę luźniejsze- niestety w niektórych już mi widać brzuch. Staram się zakryć swetrem. Noszę też leginsy z tunika ( kupiłam cztery tuniki z rozciągającego materiału więc jak brzuch urośnie też będą dobre, urosną razem ze mną).
W swojej zwykle swetry niedługo się nie dopne więc zamówiłam 2 kardigany i bluzę ciążowa. Z ubrań jeszcze planuję kupić jedne spodnie ciążowe ale to jak brzuch będzie większy bo nie wiem ile przytyje. I bliżej lata kupię parę sukienek ciążowych i może jeszcze z 2 bluzki. I mam nadzieję, że to wystarczy. Nie chcę kupować niewiadomo ile ciuchów bo potem będą tylko w szafie leżeć.
A gdzie zamawiasz ubrania? Allegro czy jakieś konkretne sklepy?
 
reklama
Lidl - spodnie 50 zł. Legginsy i rajstopy po 20 zł. Na allegro szukam promocji - zadowolona jestem z tunik kupiłam 4 takie same tylko w różnych kolorach zapłaciłam 100 zł za wszystkie. Bluzek też szukam w promocji. Parę rzeczy zamówiłam z aliekspresu - ale jeszcze nie doszły.
 
reklama
Do góry