reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja ciuchy ciążowe mam jeszcze po pierwszej ciąży, tyle że rodziłam w sierpniu a teraz ciąża jednak bardziej zimowo wiosenna 😜 legginsy mam z Lidla i jestem zadowolona, mam bardzo dużo luźnych sukienek więc z tym nie mam problemu a spodnie ciążowe kupiłam w lumpku z hm mama za 15 zł nic nie zniszczone :)
 
Hej dziewczyny , ostatnia @ 13.09 i obecnie 8tydz 3 dzień :) witam się bardzo nieśmiało z racji na wcześniejsze przykre historie , leki które biorę i niestety krwiak który powstał ... ale może uda się mi z Wami dotrwać do końca :)
Jak Wasze maluchy, czy słuchałyście bicia serca ? Nam lekarz odradził z racji na „trudna sytuacje” ze lepiej nie rozgrzewać malucha bardziej ...
Narazie walczę z krwiakiem ale myślami zdarza mi się wybiec czasem do 10 grudnia (wtedy mam prenatalne) i stres poziom ekspert :p
Maluch w sb miał 2,06 cm i widzimy się znowu w najbliższa sobotę ...

Jak się czujecie , co wam najbardziej dolega ? :)
 
Ja ciuchy ciążowe mam jeszcze po pierwszej ciąży, tyle że rodziłam w sierpniu a teraz ciąża jednak bardziej zimowo wiosenna 😜 legginsy mam z Lidla i jestem zadowolona, mam bardzo dużo luźnych sukienek więc z tym nie mam problemu a spodnie ciążowe kupiłam w lumpku z hm mama za 15 zł nic nie zniszczone :)
A chodzisz do pracy? Bo właśnie do niej brakuje mi ubrań, bo nie chcę jeszcze się dzielić z nikim nowiną, a brzuch mam wzdety...
 
reklama
A chodzisz do pracy? Bo właśnie do niej brakuje mi ubrań, bo nie chcę jeszcze się dzielić z nikim nowiną, a brzuch mam wzdety...
Ja chodzę. Z ciążowych ciuchów mam już 1 parę jeansów,2 pary leginsow, 2 pary rajstop 4 bluzki typowo ciążowe ( tego wszystkiego jeszcze nie noszę za wcześnie).
Aktualnie noszę swoję normalne ubrania - oprócz spodni bo już w nie nie wejdę. Noszę sukienki trochę luźniejsze- niestety w niektórych już mi widać brzuch. Staram się zakryć swetrem. Noszę też leginsy z tunika ( kupiłam cztery tuniki z rozciągającego materiału więc jak brzuch urośnie też będą dobre, urosną razem ze mną).
W swojej zwykle swetry niedługo się nie dopne więc zamówiłam 2 kardigany i bluzę ciążowa. Z ubrań jeszcze planuję kupić jedne spodnie ciążowe ale to jak brzuch będzie większy bo nie wiem ile przytyje. I bliżej lata kupię parę sukienek ciążowych i może jeszcze z 2 bluzki. I mam nadzieję, że to wystarczy. Nie chcę kupować niewiadomo ile ciuchów bo potem będą tylko w szafie leżeć.
 
Do góry