reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Super wieści Kochana ;) a jeśli chodzi o grupę krwi to D oznacza dodatni inne oznaczenie Rh+ to to samo co RhD+ ;) nie ma konfliktu u Ciebie oczywiście ;)
D nie oznacza dodatniego - tak mi się wydaje po moim wyniku...
Screenshot_20191106-172742.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny.
U mnie dziś słabo.. Niedobrze mi i walczę z migrena. Pogoda też nie rozpieszcza..
Macie jakieś przepisy na szybkie obiady? :D
 
U mnie na obiad dzis burgery męża [emoji16][emoji16] sztooos

Ja dzisiaj pierwszy dzien bez mega mdlosci i zero wymiotow. Z tej okazji wreszcie zjadlam pierwszy od daaaaaawna normalny chociaz taki szpitalny lekki obiad. Plakac mi sie chcialo ze szczescia. Pure ziemniaczane, mizeria i marchewka gotowana. I wypilam dzisiaj duuuzo wody, a wczesniej przez mdlosci w ogole mi nie smakowala i nie moglam przelknac.
Mam nadzieje, ze zanik objawow to dobry znak. Jutro 8+0.
 
Boże dziewczyny zazdroszczę Wam tego, ze możecie gotować. Mąż przeszedł na catering, bo ja nie jestem w stanie nic ugotować poza jajkiem na miękko na śniadanie... od razu wymioty. Cokolwiek by to nie bylo czy jajecznica, gofry, czy zupa, nie mówiąc już o smażeniu mięsa. A dezodorantu przed praca używa na balkonie ... :no2:
 
Ja miałam tak samo, a od wczoraj (odpukać) jest całkiem dobrze [emoji175]
Boże dziewczyny zazdroszczę Wam tego, ze możecie gotować. Mąż przeszedł na catering, bo ja nie jestem w stanie nic ugotować poza jajkiem na miękko na śniadanie... od razu wymioty. Cokolwiek by to nie bylo czy jajecznica, gofry, czy zupa, nie mówiąc już o smażeniu mięsa. A dezodorantu przed praca używa na balkonie ... :no2:
 
Ja dzisiaj pierwszy dzien bez mega mdlosci i zero wymiotow. Z tej okazji wreszcie zjadlam pierwszy od daaaaaawna normalny chociaz taki szpitalny lekki obiad. Plakac mi sie chcialo ze szczescia. Pure ziemniaczane, mizeria i marchewka gotowana. I wypilam dzisiaj duuuzo wody, a wczesniej przez mdlosci w ogole mi nie smakowala i nie moglam przelknac.
Mam nadzieje, ze zanik objawow to dobry znak. Jutro 8+0.
U mnie było podobnie a jak zaczelo się 8+ to zaczęło się najgorsze ‍♀
Ja miałam tak samo, a od wczoraj (odpukać) jest całkiem dobrze [emoji175]
No właśnie czytałam i tak trochę się pocieszylam. Gratuluje Ci pięknego Delfinka ❤️❤️
 
Boże dziewczyny zazdroszczę Wam tego, ze możecie gotować. Mąż przeszedł na catering, bo ja nie jestem w stanie nic ugotować poza jajkiem na miękko na śniadanie... od razu wymioty. Cokolwiek by to nie bylo czy jajecznica, gofry, czy zupa, nie mówiąc już o smażeniu mięsa. A dezodorantu przed praca używa na balkonie ... :no2:
U mnie mąż gotuje [emoji846] Ja nie otwieram lodówki od miesiąca
 
reklama
Do góry