reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hej :) wysłałam DO Ani listę dziewczyn bez dostępu do wątku zamkniętego. Przepraszam, że chwilę to trwało ale nie mogłam wcześniej :)

Hej
caffe ja tez nie mam dostępu. Proszę Proszę dopisanie do listy☺

Piszecie o badaniach, mi lekarz powiedział że dopiero na nastepnej wizycie da skierowanie na badania. W poprzednich ciazach miałam tylko mocz i morfologie ale to bylo 100 lat temu Marzę o piątku, wreszcie wizyta, to się trochę uspokoje.

Coś mi polskie znaki nie zawsze wchodzą jak pisze na tel. Wybaczcie
 
Hej ja juz z ranca obskoczyłam ośrodek zdrowia,krew pobrana,Ktos kiedys pytał ile sie czeka na wyniki.Ja miałam dziś morfo,mocz,toxo,hiv ,i grupe krwi i moge juz dzisiaj odebrać po 18 ,
 
Kurcze to ciekawe. Ja za to w ogóle nie mogę pić bo mi nie wchodzi mokre. Za to po bardzo węglowodanowych rzeczach zaczynam się czuć dobrze ale nie popijam bo znowu zle. Na cały dzień wypijam max 2 szklanki wszystkich płynów
Postaraj się małymi łyczkami .... ja pije 1,5-2 l około, ale wciąż mam wymioty wiec nie wiem ile zostaje. Dziś czuje się lepiej wiec mam plan wypić 3 l. Ginekolog mi powiedział ze mam chodzić do łazienki co godzinę albo częściej! Łożysko musi być dobrze nawodnione, ma to wpływ na rozwój płodu.
 
Hej ja juz z ranca obskoczyłam ośrodek zdrowia,krew pobrana,Ktos kiedys pytał ile sie czeka na wyniki.Ja miałam dziś morfo,mocz,toxo,hiv ,i grupe krwi i moge juz dzisiaj odebrać po 18 ,
Też miałam wyniki tego samego dnia niektóre, a niektóre dzień później. Jedynie grupa krwi zastrzeżona... więc chyba dopiero ginekolog mi powie, bo do niego też poszły wyniki. Chociaż ja wiem jaką mam ARh-, natomiast tatuś nie wie jaką ma ehhh...
 
Guziczek ja chodzilam w 1 ciazy to innego lekarza ktory na prenatalne wysylal gdzie indziej. Poszlam gosc mi nagadal ze dziecko bedzie mialo zespol downa, dla meza nie pozwolil patrzec bo cytuje "nie ma na co w 11tc". Tydzien pozniej poszlam do mojego obecnego gina na konsultacje (on wlasnie jest najlepszy od wad itp, on sie zajmuje glownie ciazami i trudnymi wadami wykrywaniem) i okazalo sie ze corka zdrowa jak ryba. Obraz z usg bez porownania. Nie robilam pozniej zadnych badan, zaufalam mu. Corka oczywiscie zdrowa jest. Wiec nie mysl ze skoro ten duren bo nie wiem jak inaczej nazwac tak Ci powiedzial to jest to prawda. Lekarze sie myla! I tak jest pewnie w Twoim przypadku;)
 
reklama
Dziewczyny a mam pytanie, bo wczoraj dałam swoją zalaminowana grupę krwi z oryginalnym podpisem, a położna mi powiedziała, że od tego roku weszła nowa ustawa i moja grupa krwi z 2015roku nie ma potwierdzenia jakiegoś i muszę ją zrobić jeszcze raz 2x w tym samym miejscu albo wyrobić kartę identyfikacyjna, bo żaden szpital mi tego nie uzna. A jak w lipcu byłam na zabiegu lyzeczkowania to nic takiego nie mowili
 
Do góry