reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny a mam pytanie, bo wczoraj dałam swoją zalaminowana grupę krwi z oryginalnym podpisem, a położna mi powiedziała, że od tego roku weszła nowa ustawa i moja grupa krwi z 2015roku nie ma potwierdzenia jakiegoś i muszę ją zrobić jeszcze raz 2x w tym samym miejscu albo wyrobić kartę identyfikacyjna, bo żaden szpital mi tego nie uzna. A jak w lipcu byłam na zabiegu lyzeczkowania to nic takiego nie mowili
Mi też lekarka mówiła, że wynik z grupą krwi jest ważny 12 miesięcy.
 
reklama
W poprzednim jak to badania wykazały problemy były po obu stronach, z tym że u mnie to największe, brak owulacji, bardzo nieregularne miesiączki, od 14 dni do 60, niedroznosc jajowodow I jeszcze masa innych w tym pcos.
Dlatego teraz relaksuje się i kwitne na zwolnieniu. By młodzież donosic I w przyszłości zameczac matczyna nadopiekunczoscia ;) [emoji39]
Kochana. A może to nie był problem z tobą tylko poprzednim partnerem? Oczywiście faceci nigdy nie myślą że problem z zajściem w ciążę może leżeć po jednej lub drugiej stronie a czasami i po obu.
Dziękuje za słowa otuchy. :) naprawdę jesteście cudowne.
 
W poprzednim jak to badania wykazały problemy były po obu stronach, z tym że u mnie to największe, brak owulacji, bardzo nieregularne miesiączki, od 14 dni do 60, niedroznosc jajowodow I jeszcze masa innych w tym pcos.
Dlatego teraz relaksuje się i kwitne na zwolnieniu. By młodzież donosic I w przyszłości zameczac matczyna nadopiekunczoscia ;) [emoji39]
Właśnie od dziś jestem na l4. Może do całej sytuacji z maleństwem stres przyłożył swoje brudne łapsko. Mam teraz czas żeby się uspokoić i wypocząć.
Zameczac to każda z nas będzie. Jak weźmiemy się za tulenie i całowanie to siłą będą nam zabierać maleństwa :)
 
reklama
Do góry